Nelu Slovákovou napálili při nákupu nových plavek. Na vlastní kůži zažila nekalé praktiky prodejců

Nelu Slovákovou napálili při nákupu nových plavek. Na vlastní kůži zažila nekalé praktiky prodejců Zdroj: Unsplash

Brněnská podnikatelka a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková provozuje e-shop, kde nabízí dámské plavky. Mnohdy však neodolá také jiným značkám, a tak si ráda bikiny či jednodílné plavky nakoupí rovněž u konkurence. Tentokrát ale pěkně naletěla a na vlastní kůži zakusila nekalé praktiky prodejců.

Nela Slováková si v jednom důvěryhodně vypadajícím zahraničním e-shopu vyhlédla krásné dvoudílné plavky, které ji vyšly na 60 dolarů a clo. Stylové bikiny v růžové barvě si vzala s sebou také na svou poslední dovolenou do Mexika, odkud své instagramové fanoušky pravidelně zásobovala fotkami v plavkách z pláže.

Jenže lidé brněnské podnikatelce psali nejen, jak jí to v plavkách sekne.Dostala jsem sekec mazec od hejtrů, že nosím věci z Aliexpressu, kterej já tak nenávidím. Musím říct, že jsem absolutně nechápala vo co gou,” popsala nepříjemný zážitek Nela Slováková.

Někteří sledující následně poslali Nele screeny z AliExpressu, kde jsou stejné dvoudílné plavky k dostání za 8 dolarů. “Byla jsem naprosto v šoku, dokud mi některé z vás nezačaly posílat screeny z Ali, kde MOJE plavky, které jsem celkem za draho koupila, stály asi 8 dolarů. Myslela jsem, že mě trefí šlak!” napsala dále Nela Slováková na svém Instagramu.

Brněnská podnikatelka sama prodává dámské plavky, a proto ví, jaká je skutečná cena kvalitních kousků. Každopádně se tentokrát velmi napálila. Od zahraničního překupníka koupila předražené plavky, které jsou jinak na AliExpressu k dostání za pakatel. 

Nela Slováková tak na vlastní kůži zažila nekalé praktiky prodejců. Sama brněnská podnikatelka si v loňském roce prošla skandálem, který se týkal jejího prodeje roušek s aktivním stříbrem. O její byznys se tehdy zajímala i Česká obchodní inspekce.

Autor:
Publikováno: 25. 5. 2021 14:10 Nahlásit obsah