Kategorie Plavky

Článek
Nezhubla jste do plavek? Vyberte si modely, kterými zamaskujete nedostatky své postavy
Nezhubla jste do plavek? Vyberte si modely, kterými zamaskujete nedostatky své postavy Už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na koupaliště nebo k moři? I když jste do plavek nezhubla možná tak, jak jste chtěla, slunce a vody si můžete užívat bez vrásek na čele. Oblékněte se jednoduše do plavek, které zamaskují nedostatky vaší postavy. Ať už máte větší bříško nebo širší stehna, nestyďte se za sebe. Raději si užívejte léta plnými doušky.
Článek
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě Za pár týdnů se opět oblečeme do plavek a budeme se slunit na pláži. Je tu ovšem jedno velké ALE. Tím jsou nejen nadbytečná kila, ale i nevzhledné ďolíčky na stehnech a hýždích. Jestli vás trápí zrovna tento problém, naordinujte si čerstvý ananas. Jezte jej a aplikujte přímo na kůži. Pomůže vám při hubnutí, a hlavně omezí vznik celulitidy.
Článek
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln Vybrali jsme pro vás několik módních trendů na léto 2018. Od plavek přes ručníky, opalovací krémy, neopreny nebo skvělé pokrývky hlavy.
Článek
Celebrity ví, že jednodílné plavky jsou IN! Inspirujte se!
Celebrity ví, že jednodílné plavky jsou IN! Inspirujte se! Jakmile nastane plavková sezóna, vyrojí se v ženských hlavách spousty komplexů. Největší paniku mají ženy zejména z nošení dvoudílných plavek, proč? Je v nich vidět sebemenší nedokonalost!
Článek
Už máte plavky na léto?
Už máte plavky na léto? Pokud ještě nemáte plavky na léto, je nejvyšší čas se po nějakých mrknout. Víte jaké dámské plavky na rok 2015 si pořídit, abyste byly trendy? Jedny z nejvíce oblíbených druhů dvojdílných plavek za poslední sezony jsou plavky…
Článek
Inspirace: Plavky pro léto 2014
Inspirace: Plavky pro léto 2014 Období dovolených je v plném proudu a je na čase se vytasit s letní výbavou. Pokud ve skříni stále ukrýváte plavky, které nosíte již několik let, je načase se s nimi rozloučit. Objevte trendy, které letos vládnou plážím!
(4) Načíst více