Nestihla jste do léta zhubnout? I tak můžete vypadat bezchybně

Nestihla jste do léta zhubnout? I tak můžete vypadat bezchybně Zdroj: Shutterstock

K tomu, abyste měla perfektní tělo, které můžete bez vrásek vystavovat na pláži, nedojde v průběhu jedné noci. Musíte prostě tvrdě makat. Pokud jste to ovšem nestihla, už nic nedoženete. Nevěšte ale hlavu: Prozradíme vám pár vychytávek, díky kterým budete vypadat na pláži nebo na koupališti skvěle, i když máte pár kilo navíc!

Při focení zvolte ten nejlichotivější úhel

Při pořizování fotek z dovolené myslete na to, z jakého úhlu se fotíte a nezapomínejte při tom ani na správné držení těla. Jak na to? Postavte se k foťáku mírně z boku, zatáhněte břicho a natočte trup tak, abyste se očima dívala přímo do objektivu. Dosáhnete toho, že se vám opticky zúží pas a vaše ramena budou vypadat širší. A pozor, selfíčko vždy pořizujte shora, a ne zespod, ať nemáte  několik podbradků navíc.

Oblečte plavky, které padnou typu vaší postavy

Dámy s pár kily navíc vypadají skvěle v jednodílných, ideálně jednobarevných plavkách, které jsou vybaveny košíčky, aby udržely atraktivní tvar poprsí. Pokud nemáte ráda klasiku, vyzkoušejte jednodílné plavky bez ramínek (s vázáním za krk) nebo na jedno ramínko. Jako ženě  oblých křivek vám budou slušet také dvoudílné plavky, jejichž kalhotky mají vysoký pas. Volte jednobarevnost a vyhněte se raději květinovým vzorům a vodorovným pruhům. 

Zdroj: Shutterstock

Vyberte si lichotivé oblečení a zvýrazněte pas

Víte, které partie jsou na vašem těle ty nejproblémovější? Snažte se je obléct do outfitů v černé barvě, neboť černá opticky zužuje. Zbytek vašeho oblečení už může být barevnější. Při kombinování jednotlivých módních kousků se pokuste docílit postavy ve tvaru přesýpacích hodin a zvýrazněte pas. To pravé pro vás budou třeba šaty s páskem nebo áčková sukně, do které ležérně zastrčíte halenku ze splývavého materiálu.

Co se týče velikosti oblečení, nevybírejte si ani příliš těsné, ani příliš plandavé. Ani jedna z možných variant vám kilogramy opticky neubere, spíš naopak. Jděte raději zlatou střední cestou a noste svou skutečnost velikost oblečení (případně oblečení o jednu velikost větší).

Zdroj: Shutterstock

Noste podpatky nebo boty na klínku

Pokud chcete vypadat štíhleji, noste podpatky nebo boty na klínku. A to vždy a všude. Díky tomu, že "vyrostete" o několik centimetrů, opticky se vám prodlouží nohy a vaše postava bude celkově působit štíhlejším dojmem. Navíc vám podpatky dodají i potřebnou míru sebevědomí a ženskosti.

Dbejte na správné držení těla

Štíhleji budete vypadat i tehdy, když budete dbát na správné držení těla. Jak na to? Narovnejte záda, stáhněte břiho a ramena dejte směrem dolů a dozadu. Díky správnému postoji budete vypadat, že máte o pár kilo méně.

Pořádně nachytejte bronz

Chcete-li opticky ubrat na hmotnost, nachytejte na pláži bronz. Opálená pokožka tělo opticky zeštíhluje a zpevňuje. A navíc, opálení působí sexy!

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2022 14:27 Nahlásit obsah