Kategorie Pláž

Článek
Tyto geniální triky vám usnadní letní dovolenou: Cesta k moři bude poklidnější a pobyt u moře pohodovější
Tyto geniální triky vám usnadní letní dovolenou: Cesta k moři bude poklidnější a pobyt u moře pohodovější Čas letních dovolených je v plném proudu. Abyste si užili pobyt u moře se vším všudy, shromáždili jsme pro vás několik geniálních triků, které byste měli znát i vy. Díky těmto vychytávkám se vám bude lépe cestovat, předejdete případným nepříjemnostem během pobytu a na pláži u vody zažijete větší pohodu.
Článek
Rodinný výlet na pláž skončil tragédií. Její tříletý syn si v písku popálil nohy
Rodinný výlet na pláž skončil tragédií. Její tříletý syn si v písku popálil nohy Každá návštěva pláže s dítětem je v jisté míře riziko. Čeká zde spousta nebezpečí a na rodičích je tohoto malého človíčka před nimi ochránit. Do plážové tašky většinou zabalíme řadu opalovacích krémů, nafukovací vesty či rukávky a občerstvení. Ačkoliv to vypadá, že jsme na vše dokonale připravení, během chvilky může nastat nečekaná situace.
Článek
Nestihla jste do léta zhubnout? I tak můžete vypadat bezchybně
Nestihla jste do léta zhubnout? I tak můžete vypadat bezchybně K tomu, abyste měla perfektní tělo, které můžete bez vrásek vystavovat na pláži, nedojde v průběhu jedné noci. Musíte prostě tvrdě makat. Pokud jste to ovšem nestihla, už nic nedoženete. Nevěšte ale hlavu: Prozradíme vám pár vychytávek, díky kterým budete vypadat na pláži nebo na koupališti skvěle, i když máte pár kilo navíc!
Článek
Typy lidí, které toto léto potkáte na pláži: Poznáte i sebe?
Typy lidí, které toto léto potkáte na pláži: Poznáte i sebe? Dovolenou u moře má každý z nás spojenou hlavně s odpočinkem na pláži, vystavováním se slunečním paprskům a koupáním v průzračné vodě. Jen výjimečně máte pláž sami pro sebe, spíše ji sdílíte i s dalšími lidmi. Jelikož se říká - sto lidí, sto chutí, každý z nich si pobyt na pláži užívá jinak. Najdete mezi následujícími typy "plážových" lidí i sebe?
Článek
Chytré plážové vychytávky: Ochrání vás před zloději a zpříjemní pobyt u moře
Chytré plážové vychytávky: Ochrání vás před zloději a zpříjemní pobyt u moře Chystáte se na dovolenou k moři? Relax na pláži máte určitě spojený se samými pozitivními věcmi. Ovšem i během opalovačky u moře se vám může přihodit něco nečekaného, co vám pokazí prakticky celou dovolenou. Přinášíme několik chytrých vychytávek na pláž, které není od věci využít hlavně v zájmu ochrany vašeho zdraví a cenností.
Článek
Na pláži ve Velké Británii vymrštil skákací hrad malou holčičku do vzduchu. Po převozu do nemocnice zemřela
Na pláži ve Velké Británii vymrštil skákací hrad malou holčičku do vzduchu. Po převozu do nemocnice zemřela Návštěvníci pláže se stali svědky obrovské tragédie, když v Gorlestonu ve Velké Británii vybouchl skákací hrad a vymrštil malou holčičku do výšky více než šesti metrů. Vše se odehrálo 1. července tohoto roku kolem jedenácté hodiny dopolední.
(3) Načíst více