Nepříjemný zážitek na kurzu plavání pro miminka: Žena obvinila další maminku, že si oblékla nevhodné plavky

Nepříjemný zážitek na kurzu plavání pro miminka: Žena obvinila další maminku, že si oblékla nevhodné plavky Zdroj: Shutterstock

Děti vodu zkrátka milují a jejich rodiče se jim toto potěšení snaží dopřát už od jejich nejútlejšího věku. Právě proto jsou tolik populární kurzy plavání pro miminka. Jedna maminka však na něm zažila velmi nepříjemné překvapení. Další účastnice ji totiž obvinila, že má na sobě nevhodné plavky. Tato žena si přitom oblékla pouze tankini.

Plavání pro miminka patří k oblíbené aktivitě, během které příjemným způsobem tráví společný čas rodiče se svými malými dětmi. Miminka se nejen pobaví, ale naučí se také něco nového. Jak upozornil portál The Mirror, i na plavání rodičů s dětmi vás může klidně potkat něco nepříjemného. 

O své negativní zkušenosti, kterou na vlastní kůži zažila na kurzu plavání miminek, se na sociální síti Reddit otevřeně rozepsala jedna maminka. Tato žena uvedla, že se kurzu účastní nejen maminky, ale také tatínkové, kteří chtějí při plavání sledovat své děti.

Zdroj: Shutterstock Žena, která neuvedla své jméno, napsala, že ji po poslední lekci plavání zastavila při vylézání z bazénu jedna z maminek. Tato žena jí řekla, že je nevhodně oblečená.

“Jeden z tatínků přišel k plaveckému bazénu, pozdravili jsme se a dali jsme se do řeči o našich dětech. Když hodina plavání skončila, manželka tohoto muže si mě odchytla a řekla mi: Víš, jestli chceš i nadále chodit na kurzy plavání s manželkami a jejich muži, měla by ses začít slušněji oblékat,” rozepsala se žena se svou nepříjemnou zkušeností na Redditu.

Tato maminka dodala, že byla reakcí další ženy velmi zaskočena, a nevěděla, jak má reagovat. Proto jí jenom poděkovala za názor.

Co je zarážející, tato maminka na sobě neměla oblečené žádné vykrojené bikini. Na kurz plavání si vzala tzv. tankini. Jde o dvoudílné plavky, které se skládají z kalhotek a tílka šitých z plavkoviny. Ženě tak byl vidět pouze tenký pásek kolem břicha.

Na sociální síti se pod tímto příspěvkem ihned objevily komentáře o tom, že je jasné, že žena rozhodně nebyla nevhodně oblečená. Lidé se spíš shodli, že další účastnice kurzu plavání pro miminka naopak žárlila na svého manžela a že si tímto způsobem značkovala své teritorium.

Zdroj: Mirrok.co.uk

Autor:
Publikováno: 2. 8. 2021 10:16 Nahlásit obsah