Spodní prádlo a plavky Triola mají více jak 100letou tradici. Úžasné kousky za skvělé ceny nakoupíte v jejích prodejnách i na e-shopu

Spodní prádlo a plavky Triola mají více jak 100letou tradici. Úžasné kousky za skvělé ceny nakoupíte v jejích prodejnách i na e-shopu Zdroj: triola.cz

Česká společnost Triola je specialistou na spodní prádlo a plavky pro ženy plných tvarů. V tuzemsku rozhodně nepatří mezi žádné nováčky. Její tradice spadá až do prvorepublikových dob.

Dámské spodní prádlo značky Triola se poprvé zrodilo v roce 1919. Své tradici je značka Triola věrná do dnešní doby. Kromě dámského prádla se specializuje také na šití a prodej plavek či pánského prádla.

Triola: Módní a kvalitní prádlo a plavky

Poohlížíte se po módním a kvalitně ušitém spodním prádle nebo plavkách? Zavítejte na některou ze 16 kamenných prodejen české společnosti Triola nebo navštivte e-shop Triola.cz, kde si jistě vyberete ten pravý kousek pro vás.

Oblíbená značka Triola má v tuzemsku dlouholetou tradici počínající rokem 1919. I v dnešní době nabízí Triola dívkám a ženám širokou škálu zboží. Ať už jde o podprsenky, kalhotky, košilky a body, formující prádlo, dámská pyžama, župany nebo noční košile. Všechny tyto kousky jsou vyrobené v Česku.

Nahlédněte do nové kolekce českého prádla a plavek Triola

Triola je specialistou na kvalitní české dámské prádlo a plavky pro větší velikosti. Triola aktuálně uvedla na svém e-shopu a v kamenných prodejnách novou kolekci plavek rok 2021. A nejen to. Čeká zde na vás také spousta jarních novinek v podobě spodního prádla, které musíte zkrátka mít.

Máte větší velikost podprsenky a nevíte si rady s výběrem spodního prádla či plavek? Není od věci, když zavítáte přímo do kamenné prodejny této značky, kterou máte nejblíže svého bydliště, kde vám poradí odborně vyškolený personál.

Zdroj: triola.cz České prádlo a plavky Triola si navíc můžete z pohodlí domova objednat také na prodejnu, kde si jej můžete zdarma vyzvednout a při této příležitosti také vyzkoušet. Následně si domů odnesete pouze kousek, který vám bude stoprocentně sedět.

Chcete větší výhody? Využijte slevový kupon nebo vstupte do Triola klubu

Na e-shopu Triola objevíte také spoustu akčních nabídek za skvělé ceny. Chcete při online nakupování na Triola.cz ještě více ušetřit? Zadejte na závěr nákupu slevový kód 10PRJENZENY a budete mít 10 % slevu na vše!

Pokud v Triole rádi nakupujete, vyplatí se vám vstoupit do Triola klubu, kde spojíte příjemné s užitečným. Díky členství v klubu vám neuteče žádná novinka, a navíc vás čekají speciální klubové akce. Jako členové Triola klubu máte pravidelnou 3% slevu na veškerý sortiment, týká se vás také 10% narozeninová sleva nebo 10% sleva na další nákup při objednávce nad 2 500 Kč. Členové Triola klubu mají rovněž dopravu zdarma v případě objednávky nad 499 Kč.

Autor:
Publikováno: 20. 5. 2021 10:35 Nahlásit obsah