Tyto dvojdílné plavky jsou prý horký módní trend letošního léta. Abyste je mohla nosit, musíte být hodně odvážná

Tyto dvojdílné plavky jsou prý horký módní trend letošního léta. Abyste je mohla nosit, musíte být hodně odvážná Zdroj: Instagram.com @fashionnova

Vzít si letos k moři stejné plavky jako v loňském roce? Pro řadu žen, které podléhají módním trendům, je to zcela nemyslitelné. Je to i váš případ a kupujete si rok co rok nejnovější model plavek? Potom vám představíme extravagantní plavkový trend, na jehož nošení ale potřebujete velkou dávku odvahy.

Řídíte se módními trendy i při nákupu jednodílných či dvojdílných plavek? V případě extravagantní novinky, kterou vám v tomto článku představíme, však budete potřebovat spoustu sebevědomí a odvahy k tomu, abyste si ji vzala na sebe. Následující plavky, které odhalují, co mělo zůstat skryto, rozhodně nejsou určené pro všechny ženy.

Model plavek zvaný Euphoria Bikiny, který letos uvedla jako horkou módní novinku značka Fashion Nova, je extravagantní už na první pohled. Módní návrháři se při šití těchto titěrných plavek jistě inspirovali rčením „méně je někdy více“.

Euphoria Bikiny, které jsou prý díky svému trendy střihu těmi pravými plavkami na pláž, vypadají zezadu jako úplně obyčejné dvojdílné plavky. Jejich přední část je ale jiná. Svým odvážným vykrojením způsobují euforii hlavně u mužů, protože vrchní díl plavek odkrývá spodní část prsou.

Když se letos tyto střihově odvážné plavky dostaly na trh, ženy si nejprve myslely, že jde o obyčejný žert. Ve chvíli, kdy zjistily, že tento bizardní střih plavek nabízí k běžnému nošení, spadla jim čelist. Módní značka Fashion Nova, u které rády nakupují hlavně mladé dívky, musela čelit velké vlně kritiky.

„Myslím si, že tyto plavky nejsou moc praktické. Podle mě nejsou vhodné ke koupání, ani k opalování. Možná, pokud máte skvělou postavu, můžete si v nich pořídit smyslnou fotku. Ale to je asi všechno,“ vyjádřila se na Instagramu značky Fashion Nova, která má skoro 16 milionů sledujících, jedna žena. Další žena se k ní přidala: "Kdyby si to oblékla moje dcera, přetrhla bych ji. Tohle, že má být model pro dospívající dívky?"

I podle dalších zástupkyň něžného pohlaví jsou Euphoria Bikiny příliš vyzývavé a lascivní, anebo také směsné. Navíc neposkytují prsům žádnou oporu, takže by z jejich vrchního dílu mohly jednoduše vypadnout. Naopak muži na tento model plavek pohlíží mnohem pozitivněji. Většině z nich by vůbec nevadilo, kdyby na pláži potkali krásnou ženu oděnou právě v těchto plavkách.

A co vy? Vzala byste si tyto plavky na sebe? Svěřte se nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 26. 6. 2019 14:00 Nahlásit obsah