Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek

Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek Zdroj: Profimedia

Modelka Andrea Verešová byla na svém instagramovém účtu vystavena nepěkné kritice. Když sdílela fotku, kterou pořídila na lyžařském svahu ve švýcarských Alpách, jeden sledující jí pod fotku napsal, ať se přestane flákat a maže do práce. Co na to Andrea Verešová? Její reakce vás velmi překvapí.

Andrea Verešová vyrazila před týdnem se svou rodinou na dovolenou do švýcarských Alp. Krásné zážitky si však nenechávala sama pro sebe, ale pravidelně je sdílela také se svými instagramovými fanoušky.

Když Andrea Verešová zveřejnila na Instagramu fotku v leopardí zimní kombinéze, zřejmě tím hnula žlučí jednomu ze svých sledujících. “Mazejte do práce. Furt se někde flákáte, že se nestydíte,” napsal muž, který evidentně nepatří mezi modelčiny skalní příznivce.

Úspěšná modelka, ale i podnikatelka a influencerka však nenechala tento komentář jen tak bez povšimnutí, ale ostře na něj zareagovala. 

“Jste směšný, když si myslíte, že nepracuji. A co bych jako matka dvou dětí, manželka, manažerka 3 firem a ředitelka nadačního fondu asi každý den dělala? Vyvaluju si doma šunky a jezdím každý den na sjezdovce…” připojila ironický komentář Andrea Verešová.

Svému sledujícímu, jehož kritika nebyla na místě, navíc vzkázala následující. “Myslím, že každý, kdo má mozek, pochopí, že tu dávám fashion fotky pro inspiraci a protože to je moje práce modelky. Nechci zahlcovat svůj Instagram negativními věcmi a starostmi. Věřím, že pěkné věci vždy vedou k radosti, inspirují a pomáhají vypnout od strastí všedních dnů,” komentovala dále Andrea Verešová.

Tato krásná žena, která se evidentně velmi rozohnila, následně popsala, že se od rána do večera rozhodně nezastaví. Jak vypadá její běžný den ostatně do detailů popsala v instagramovém komentáři.

“Každý den vstávám v šest ráno, připravuji rodině snídani a vodím děti do školy. Vařím, uklízím a potom chodím do kanceláře, kde vedu chod 2 značek a dalších firem. Asi byste se divil, kdybyste viděl, jak vypadá můj den!” uvedla Andrea Verešová, která si ve švýcarských Alpách ještě před několika dny užívala zasloužené volno. Nyní je už zase zpátky v plném nasazení.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 1. 2. 2022 09:59 Nahlásit obsah