Američanka Stephanie Smith si po záhadné smrti dcerky založila blog. Psala srdcervoucí příspěvky a vodila všechny za nos

Američanka Stephanie Smith si po záhadné smrti dcerky založila blog. Psala srdcervoucí příspěvky a vodila všechny za nos Zdroj: Qt.com.au

Největší noční můrou rodičů je smrt jejich milovaného dítěte. Právě tím si v roce 2016 prošla Stephanie Smith, které tragicky zemřela 4letá dcerka. Americká maminka, která pochovala svou malou holčičku, si posléze založila blog, na který přidávala smutné příspěvky. Pravda o smrti holčičky se ukázala až o rok později a zaskočila i samotné policisty.

Smrt malé holčičky byla záhadou

Všechno začalo v červenci roku 2016. Stephanie Smith z města Athens ležícího v americké Alabamě přivolala záchrannou zdravotní službu ke své čtyřleté dcerce Zadie, která nejevila známky života. Vyděšená maminka záchranářům tvrdila, že děvčátko se začalo dusit poté, co se zaklínilo mezi stěnu a postel. 

Zdravotníci ihned převezli malou Zadie do nemocnice, kde ji bohužel již nedokázali zachránit. Odpověď na to, jakým způsobem dívenka přesně zemřela, nepřinesla ani pitva. Nikdo tak nevěděl, co se malé Zadie skutečně stalo. Její smrt byla pro vyšetřovatele jednou velkou záhadou.

Zdroj: Qt.com.au Otřesená maminka si založila blog

Ze smrti malé dívenky byla evidentně otřesená také její maminka Stephanie, která si bezprostředně po smrti své dcerky založila blog s názvem Život bez Z: Cesta matky smutkem (v originále Living Without Z: A mother´s Journey Throufh Grief). Právě na něj psala smutné a srdceryvné příspěvky, aby všichni pochopili, jak špatně se po smrti svého dítěte cítí.

Stephanie například v jednom příspěvku uvedla, že pohled na náhrobek její holčičky v ní zanechal obrovskou bolest a že její jedna část po smrti dcerky navždy zemřela. Postupem času se však začaly rojit spekulace, že za smrt malé Zadie může právě Stephanie.

“Co se stalo Zadie byla velká tragédie. Lidé mě obviňují z toho, že jsem ji zabila. Ano, čtete správně. Já na to ale nemám žádnou odpověď. Její smrt zůstává záhadou. Nemohla jsem to předvídat ani tomu zabránit. Nemohla jsem ji ani zachránit,” hájila se v dubnu roku 2017 Stephanie na svém blogu.

Zdroj: Qt.com.au Matka se nakonec přiznala k vraždě

O několik dnů později se v ní ale hnulo svědomí a šla se sama udat na místní policejní stanici. Policistům se přiznala, že malou Zadie udusila polštářem. Tato žena se hájila tím, že zrovna v této době přestala brát léky na své psychické problémy, a proto nevěděla, co dělá. Když si to uvědomila, bylo už pozdě. Přivolaným záchranářům a následně policistům prý nejprve lhala, aby se nedostala do problémů.

Soudní proces s matkou vražedkyní měl probíhat začátkem roku 2020. Kvůli pandemii koronaviru byl však přesunut na letošní srpen. Stephanie Smith dostala za vraždu své 4leté dcerky doživotí. Jelikož soud probíhal v americkém státě Alabama, při přísnějším verdiktu mohla dostat i trest smrti.

Autor:
Publikováno: 4. 9. 2020 09:54 Nahlásit obsah