Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout

Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Zdroj: Shutterstock.com

Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.

Pokud jste přesvědčena, že vaše trochu kulatější postava nemůže žádného muže zaujmout, tak jste na omylu. Víte o sobě, že máte krásné oči, ale naopak i nějaké nedostatky, dokáže vás vzrušit pouhý pohled na krásného muže a berete se taková, jaká jste? Pak je vaše sebevědomí přesně takové, které z vás v posteli udělá dračici, po které touží každý muž.

Zdroj: Shutterstock.com Milé dámy, uvědomte si, že i když vaše postava není zrovna jako vystřižená z módního časopisu, tak nejdůležitější je vaše sebevědomí a víra v samu sebe. Tím se stáváte mnohem přitažlivější a sex s vámi je nezapomenutelný. Vždy myslete na to, že každá žena je právě tak krásná, jak se cítí a umí své přednosti využít.

Nestyďte se, najděte v sobě odvahu jít za tím, co od života chcete a zjistíte, že svět je opravdu krásný a stojí za to si užívat každou minutu.

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2021 15:13 Nahlásit obsah