Kategorie Sen

Článek
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.
Článek
Žena si splnila sen a ze starého autobusu vytvořila útulný domov na kolečkách
Žena si splnila sen a ze starého autobusu vytvořila útulný domov na kolečkách Tato žena se rozhodla, že změní od základu svůj život. Přestala hledat svůj dům snů a vytvořila si ho sama. Ne z cihel, kvádrů nebo ze dřeva, ale úplně jinak!
Článek
Šokující fakta o dětských soutěžích krásy. Je to splněný sen nebo jen noční můra?
Šokující fakta o dětských soutěžích krásy. Je to splněný sen nebo jen noční můra? V soutěžích krásy se posuzuje nejenom vzhled daných žen či dívek, ale celkový dojem, jaký na porotu udělají. Většina těchto soutěží je určena pro ženy, které se často do těchto soutěží samy přihlašují, a výhra je jejich celoživotním snem. Jsou však i takové soutěže, ve kterých o titul bojují ještě děti.
Článek
Tento muž dlouhých 20 let sbíral skleněné láhve. Nyní si z nich postavil něco, co mu mohou všichni závidět
Tento muž dlouhých 20 let sbíral skleněné láhve. Nyní si z nich postavil něco, co mu mohou všichni závidět Lidé mohou sbírat prakticky cokoliv, co je jen napadne a zajímá. Od malých a klasických sběratelských kousků po opravdové kuriozity. Vladimír Sysa z Ruska dlouhých 20 let sbíral prázdné skleněné láhve, ze kterých si toužil postavit dům.
Článek
Splnil si svůj sen a koupil si starý srub za sto dolarů. Koukněte se, jak dopadla přestavba!
Splnil si svůj sen a koupil si starý srub za sto dolarů. Koukněte se, jak dopadla přestavba! Každý z nás vnímá svět a věci okolo něj odlišným způsobem a co je pro někoho odpad, pro druhého je to skvělá příležitost něco opravit a vytvořit něco úplně nového. Richard Aiken dlouhá léta snil o tom žít ve srubu, což se mu také i podařilo.
Článek
Dala na Facebook fotografii 3leté holčičky. Za malou chvíli před jejich dům dojelo 50 policistů!
Dala na Facebook fotografii 3leté holčičky. Za malou chvíli před jejich dům dojelo 50 policistů! Měli jste, když jste byli ještě malí, jasnou představu o tom, co chcete dělat, až budete dospělí? Někteří z nás snili o tom, že budou lékaři, zdravotní sestřičky nebo popeláři a právě takový sen měla i teprve 3letá Hannah Pasleyová z Kansasu.
(3) Načíst více