Horoskop na 9. týden (24. 2. 2020 - 1. 3. 2020)

A je tu zase pondělí! Co ti přinese tento týden? Můžeš se těšit na pořádnou jízdu, nebo to bude stará dobrá pohodička? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následujcích pár dní budeš zářit jako sluníčko a naplno si užívat života. A nejen to, budeš taky svou dobrou náladu předávat i ostatním a zlepšovat jim tak den. Užívej si tyhle krásné dny, dokud nepřijde nějaká pohroma. Pak už bude pozdě.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Zapomeň na chvilku na všechny předpisy a nekonečné povinnosti. Čas neúprosně běží, tak jím nemrhej a raději si užívej každé vteřiny. Ty ti nikdo nevrátí a vzpomínat na hodiny v práci asi nebudeš. Tak si najdi čas na nějakou pořádnou zábavu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Lidi kolem tebe ti dost často lezou krkem a jen težko zvládneš poslouchat jejich hloupé řeči. Nebuď na ně tak tvrdá, snaž se někdy vžít do jejich situace a dívat se na svět jejich očima. Uvidíš, že jejich problémy nejsou tak hloupé. jak sis myslela.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Občas až příliš přemýšlíš nad tím, jak tě vnímá okolí. Zkus se na tohle občas vykašlat a dělat to, co si srdce přeje, bez přemítání nad nechápavými pohledy. Uvidíš, že to bude skvěle strávený čas a budeš si připadat svobodná, jak nikdy dřív.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Bohužel ne všechny dny jsou růžové a bezstarostné. Zvlášť tento týden bude dost náročný. Čeká tě spousta rozhodnutí a spousta z nich bude mít velký dopad na tvůj život. Tak to neber na lehkou váhu a pořádně se nad tím zamysli.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Následující týden bude v práci dost náročný. Ze všech stran se pohrnou stížnosti a připomínky. Na kolegy i na tebe bude vyvíjen velký tlak, a to nakonec povede ke zbytečným konfliktům. Snaž se těmto situacím vyhnout, a spíš pracovat efektivně na zlepšení situace.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Občas se ve společenských situacích zachováš nevědomky nepřiměřeně. Většinou je to protože jednáš zbrkle a při jediném náznaku konfliktu přejdeš do útoku. Snaž se tyto situace řešit víc v klidu, až když máš všechny informace a souvislosti.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S partnerem zrovna neprožíváte nejkrásnější období. Neshody jsou na denním pořádku, a tak často raději trávíte čas každý sám. Nesnaž se ho zbytečně tlačit do rozebírání vašeho problému. Pokud budeš tlačit na pilu, tak vše jen zhoršíš. Nechej raději věci volně plynout.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nebraň se poznávání nových lidí. I když máš z počátku pocit, že s těmi lidmi nemáš nic společného, budeš mile překvapená, jak tě to obohatí. Nikdy bys neřekla, že ti něco takového může tolik rozšířit obzory.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tento týden bude pěkně náročný. Práce budeš mít nad hlavu, navíc tě čeká spousta povinností nad rámec tvé práce. Pospíchat se ti ale nevyplatí. Dej si raději záležet, ať nemusíš všechno několikrát opravovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvůj partner není zrovna jeden z těch žárlivých typů, ale tentokrát tě malá žárlivá scéna čeká. Budeš pořádně zaskočená, protože tohle je u něj opravdu neobvyklé. Snaž se to řešit v klidu, ať se z toho nevyvine nesmyslná hádka.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvoje pracovní nasazení je poslední dobou opravdu neuvěřitelné. Kolegové se cítí možná trochu zahanbení, ale šéf je skutečně ohromen. Jen tak dál! Ukaž, co se v tobě opravdu skrývá a odměna tě nemine.

Autor:
Publikováno: 24. 2. 2020 12:26 Nahlásit obsah