Kategorie Jaro

Článek
Šeříkový obklad: Tajemství našich babiček proti bolestem hlavy a migréně
Šeříkový obklad: Tajemství našich babiček proti bolestem hlavy a migréně Trpíte na bolesti hlavy nebo migrény? Zkuste si na jaře ulevit osvědčeným fíglem našich babiček a prababiček, kterým je šeříkový obklad. Tento osvědčený léčebný prostředek, který je známý už po generace, nabízí nejen úlevu od bolesti, ale také uklidňuje mysl a psychiku. Pojďme se blíže podívat na to, jak může šeříkový obklad zmírnit vaše potíže.
Článek
Přesazování jahod na jaře: Kdy nastává ideální čas a jak na něj?
Přesazování jahod na jaře: Kdy nastává ideální čas a jak na něj? Je tu jaro a s ním nastal ideální čas na přesazování jahod. Řekneme vám proto, jak připravit záhon pro nové sazenice jahodníků, kde je kupovat a kdy přesně je na záhon sázet. Prozradíme vám také, jak se o jahody starat po jejich jarní výsadbě.
Článek
Stříhání levandule na jaře má několik pravidel. Dodržte je a můžete se těšit na záplavu fialových květů
Stříhání levandule na jaře má několik pravidel. Dodržte je a můžete se těšit na záplavu fialových květů Pěstujete na zahradě nebo v květináčích levanduli? V tom případě vás na jaře čeká zásadní úkol. Ostříhejte během jarních měsíců správně levanduli, aby vám v průběhu roku krásně kvetla. Stříhání levandule na jaře má několik pravidel, která se vyplatí dodržet. Levandule vás díky tomu potěší dechberoucí záplavou fialových květů.
(30) Načíst více