Horoskop na 21. týden (22. 5. 2023 - 28. 5. 2023)

Dny se střídají rychlostí blesku a máme tu zase další týden! Na co se můžeš v následujících dnech těšit? Budou to dny plné radosti, nebo se budeš potýkat i s problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V práci je to poslední dobou jeden velký blázinec a ty často ani netušíš, na jaké povinnosti se vrhnout dřív. Nepropadej panice a jdi na to systematicky. Pobíhání od jednoho úkolu ke druhému není k ničemu, raději se zaměř na ty věci, které momentálně hoří.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Ačkoliv jsi s partnerem už dlouho a váš vztah tak občas působí stereotypně, ty se opravdu nenudíš. Tvůj milý tě umí i po takové době opravdu překvapit. A tento týden nebude výjimkou. Zapomeň na zábrany a užij si to, tentokrát to bude velká jízda.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Práce máš poslední dobou opravdu nad hlavu a většinu času tak věnuješ právě práci a své blízké trochu zanedbáváš. Ačkoliv se to tak třeba nezdá, tak jim tvoje společnost chybí a cítí i trochu ukřivdění. Tak zkus tentokrát trochu omezit a věnovat se jim.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

S partnerem poslední dobou řešíte důležité otázky o vaší budoucnosti. Oba dva jste trochu zdrženliví, protože máte pocit, že se váš vztah posouvá moc rychle. Neberte to tak vážně, hlavní je, že se máte rádi. Rozložte si tyto změny do několika menších kroků a nebude to tolik děsivé.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci se ti daří, jak už dlouho ne a to ti dodalo spoustu sebevědomí do další práce. Konečně máš odvahu pustit se do toho, po čem už dlouho toužíš. I když jsi moc natěšená, neber to tolik hopem. Raději jednej s rozvahou a trpělivostí. Pak půjde všechno jako po másle.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V následujících dnech budeš mít výbornou náladu. Bohužel budeš k tomu taky dost roztěkaná a udržet pusu na uzdě bude téměř nadlidský výkon. Dávej si na to velký pozor. I sebemenší nevhodná poznámka by ti mohla způsobit spoustu problémů. Raději svou energii vlož do rodiny.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Momentální situace tě dost trápí hlavně v tom ohledu, že se nemůžeš s někým seznámit tak, jak si byla dříve zvyklá. Nezoufej, veřejné akce nejsou jediná příležitost potkat nové lidi. Zkus se raději víc dívat kolem sebe místo zírání do mobilu. I při krátké procházce městem můžeš na někoho natrefit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tento týden bude opravdu velmi povedený. S kolegy budeš naladěná na stejnou vlnu a práce vám tak půjde jako po másle. Navzájem se budete doplňovat a kontrovat, a tak bude vaše práce naprosto bezkonkurenční. Ani pochvala od šéfa vás nemine.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Občas jsi až moc urputná k prosazování svých zájmů. Občas se ti to dost hodí a prospěje to i situaci. Ale některé události nemusí být jen podle tebe, zvlášť v rodině si na to dávej pozor. Měla bys občas ustoupi, a vyslechnout si i přání a názory ostatních.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední týdny nebyly pro tebe ani pro partnera příliš jednoduché. Museli jste se potýkat se spoustou nepříjemností, zbytečných hádek a nedorozumění. Teď se ale mráčky pomalu rozpouští a vše se zase vrací do normálu. A vy si zase budete společné chvíle užívat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dny máš pocit, že se můžeš snažit sebevíc, ale šéfovi se stále nezavděčíš. Neber si to osobně, dost možná je to jen tvůj pocit. Raději se věnuj naplno své práci a pochvaly od nadřízených hoď za hlavu. Hlavní je, aby tě tvá práce bavila.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou ses zase pustila do vaření a je tvá nová vášeň. Nezůstávej při zemi a klidně pozvi rodinu nebo kamarády na večeři. Zkus si uvařit celé menu a navíc strávíte společný čas. Možná zjistíš, že tvé kulinářské schopnosti jsou ještě lepší, než sis myslela.

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2023 10:40 Nahlásit obsah