Horoskop na 16. týden (17. 4. 2023 - 23. 4. 2023)

Je tu další týden. Co ti přinesou tyto jarní dny? Máš se na co těšit, nebo to bude hotová noční můra? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Sotva ses vzpamatovala z jednoho šoku, čeká tě další. Hlavně se tomu nesmíš poddat. Snaž se to brát s nadhledem a problémy řešit s chladnou hlavou. Když se na to podíváš bez zaujetí, uvidíš, že se ti ukážou nečekané možnosti. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou se váš vztah malinko pokazil. Často se pohádáte kvůli úplné prkotině. Měla bys projevit trochu víc tolerance, tvůj partner pak určitě taky ustoupí. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci máš poslední dobou tolik práce, že ti nezbývá moc času na rodinu a přátelé. Snaž se aspoň ten zbývající čas naplno využít a nestrávit ho přemýšlením o práci. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Čeká tě velmi milé překvapení ve formě seznámení s milým člověkem. Budeš z něj úplně na větvi. Nenechej své nadšení znát, dělej trochu nepřístupnou. O zbytek se postará on. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Po nekonečném pracovním shonu se konečně dočkáš zasloužené pohodičky. Nebudeš muset řešit žádné problémy a stížnosti. Užívej si, dlouho to trvat nebude. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj partner je poslední dobou až přehnaně žárlivý. A to hlavně v situacích, kdy je to úplně mimo mísu. Promluv si s ním o tom, a hlavně mu dej najevo, že není důvod, aby žárlil.  

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Většinu času není šéf příliš nakloněn k diskuzi. Ale tentokrát by se s ním dalo debatovat. Neváhej a své připomínky mu sděl, co nejdříve. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou příliš utrácíš. Měla by sis dávat pozor, za co peníze dáváš. Většina tvých výdajů je totiž za hlouposti, které ani nepotřebuješ.   

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Členové tvé rodiny ti občas pijí krev, ale snažíš se s nimi vycházet. Bohužel to často není zrovna lehké, někdy ti ujedou nervy a problém je na světě. Jednodušší je většinou ustoupit než se s někým dohadovat. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V práci tě čeká blázinec. Jedna pohroma bude střídat druhou a ty se sotva na chvilku zastavíš. Budeš muset hodně improvizovat a spolupracovat s kolegy. Nebude to nic lehkého, ale nakonec se všechno povede. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Miláček je poslední dobou jako vyměněný. Je samý úsměv, pozornost a romantická gesta. Občas přemýšlíš, jestli se nesnaží něco žehlit. Nepátrej po příčině, užívej si to! 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci máš toho nad hlavu, a ještě tě do toho štvou kolegové, kteří nejsou schopni obstarat si pořádně svou práci. Tu pak musíš po nich opravovat. Nenechej si to líbit. 

Autor:
Publikováno: 17. 4. 2023 13:48 Nahlásit obsah