Iva Pazderková naznačila rozchod s přítelem. Smazala na Instagramu všechny společné fotky a napsala post plný bolesti

Iva Pazderková naznačila rozchod s přítelem. Smazala na Instagramu všechny společné fotky a napsala post plný bolesti Zdroj: Profimedia

Herečka, moderátorka a stand-up komička Iva Pazderková má smůlu v lásce. Její poslední instagramový post naznačuje, že je opět single. V tomto tajemném textu o bolesti lze mezi řádky vyčíst, že se rozešla se svým tureckým partnerem, se kterým udržovala vztah na dálku. Na Instagramu navíc vymazala všechny společné fotky.

“Někdy je těžší a bolavější se rozhodnout, a udělat krok k tomu být šťastný, než zůstat nešťastný. Ať už se jedná o práci, rodinu, přátele nebo lásku. Člověk občas musí sebrat všechny síly, co zbývají, aby ten krok mohl udělat. Ale o tu sílu, kterou mu takové rozhodnutí přinese, už nikdy nepřijde. Slzy uschnou, a jizvy na srdci budou jejím připomenutím. Jo, a dobrý makeup dělá zázraky…” napsala Iva Pazderková na Instagram a připojila hashtag #síla.

Od spousty lidí se jí následně dostalo slov podpory. Lidé jí v komentářích vzkazovali, aby se držela a aby její smutek brzo přebolel. “Ivuško… hlavu vzhůru, slunce znovu vyjde… to vždycky vyjde…” podpořila Ivu Pazderkovou v komentářích další sledující.

V tomto bolestném instagramovém postu Iva Pazderková naznačila, že jí nevyšel vztah s jejím přítelem Bertuğem Baloğluou. Do fešného Turka se zamilovala v loňském roce během natáčení reality show Survivor, kde Bertuğ patřil ke členům štábu.

Zdroj: Shutterstock Za svým partnerem Iva Pazderková pravidelně létala do turecké Ankary, jejich vztah však očividně bohužel nevydržel. Kromě toho, že herečka napsala post plný bolesti, smazala ze svého instagramového účtu všechny společné zamilované fotky. Pozornějším sledujícím rovněž neuniklo, že se Iva a Bertuğ přestali na Instagramu také sledovat.

Zdroj: Instagram.com/iva.pazderkova
Autor:
Publikováno: 14. 2. 2023 16:29 Nahlásit obsah