4 znamení zvěrokruhu, která mají nejsilnější imunitu

4 znamení zvěrokruhu, která mají nejsilnější imunitu Zdroj: Shutterstock

Každé znamení zvěrokruhu přistupuje ke svému životu odlišným způsobem. A právě vyhraněný životní styl má přímý dopad na jejich zdraví a rovněž na fyzickou a psychickou odolnost. Následující 4 znamení zvěrokruhu si díky svým vlastnostem a životnímu přístupu vybudovala nejsilnější imunitu. Patříte mezi ně také?

Štír: Pravidelné cvičení je jeho životní styl

Tajemní Štíři se obvykle těší velmi dobrému zdraví. I když se toto znamení zvěrokruhu často dostává do nebezpečných situací, překvapivě z nich vychází téměř bez zranění. Není to pouhé štěstí, ale i specifický životní styl Štíra, který jej udržuje stále v dobré fyzické a psychické kondici.

Štíři nejsou příznivci přejídání, obvykle jedí do polosyta, což se odráží také na jejich postavě. Toto hvězdné znamení je rovněž obrovsky vnitřně motivováno k pravidelnému cvičení, které jim dělá nesmírnou radost. Štír zkrátka cvičí, kdykoliv a kdekoliv může.

Zdroj: Shutterstock Panna: Nejzdravější znamení zvěrokruhu

Praktická a opatrná Panna na sebe někdy až úzkostlivě dbá jak po fyzické, tak po psychické stránce. Proto patří k nejzdravějším znamením zvěrokruhu, která mají opravdu silnou imunitu. Panna pravidelně cvičí, zdravě se stravuje a snaží se co nejlépe chránit i před infekčními nemocemi. 

Radar tohoto hvězdného znamení je vždy zapnutý. Panna, která dbá na zvýšenou opatrnost, okamžitě pozná, když na ni něco leze. I v počátcích počínající nemoci je schopná ihned kontaktovat lékaře nebo zahájit odpovídající samoléčbu.

Býk: Má v sobě obrovskou fyzickou a psychickou sílu

Býk patří mezi nejsilnější a nejodolnější znamení zvěrokruhu. Je pro něj charakteristická jak fyzická, tak psychická síla. Býk má rád kontrolu nad svým tělem, proto se snaží dobře starat o své fyzické i psychické zdraví. 

Toto hvězdné znamení, které vyniká silnou imunitou, se však s pílí sobě vlastní nestará pouze sám o sebe, ale také o své blízké. Pokud Býk onemocní, nemoci čelí tvrdě a přímo a zpravidla se také velmi rychle uzdraví.

Zdroj: Shutterstock Lev: Záleží mu na tom, jak vypadá

Co je typické pro Lva? Je pyšný na to, jak vypadá. Aby mu to stále slušelo, na své postavě průběžně maká. Právě proto se těší i dobrému zdraví a silné imunitě. I když si Lev rád pochutná na dobrém jídle, tuto svou zálibu vyvažuje aktivním způsobem života. Proto je pro něj nemyslitelné strávit celý den v posteli.

Lev je navíc rád středem pozornosti. Nechce však, aby jej kvůli vzhledu obdivovali pouze ostatní. V dobré kondici a fit se udržuje hlavně sám pro sebe.

Autor:
Publikováno: 10. 3. 2021 17:21 Nahlásit obsah