Kategorie Zdraví

Článek
Malý zázrak jménem granátové jablko
Malý zázrak jménem granátové jablko Granátová jablka u nás seženete poměrně snadno, přesto však na našich talířích většinou chybí. A je to škoda. Jsou plné prospěšných látek a bývají zaslouženě označovány jako elixír mládí.
Článek
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin Vstáváte každé ráno s pytli pod očima a přitom vám připadá, že spánku máte dost, jídlo si nepřesolujete a ani pitný režim nezanedbáváte? Na vině můžou být i některé potraviny.
Článek
Špatně spíte? Poradíme vám, co s tím
Špatně spíte? Poradíme vám, co s tím Nespavost a problémy se spánkem jsou stále častějším problémem a to zejména u mladších lidí. Na vině může být stres, těžké jídlo i špatné osvětlení. Co s tím? Stačí dodržovat pár pravidel a najednou vám usnout půjde lépe.
Článek
Nepodceňujte gynekologickou prevenci!
Nepodceňujte gynekologickou prevenci! Snad žádná žena se netěší, až bude muset zase ke svému gynekologovi na prohlídku. Možná právě proto se skoro 30 % žen pravidelným kontrolám vyhýbá. Máme pro vás pár tipů, jak si každou preventivní prohlídku alespoň trochu zpříjemnit.
Článek
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu Pro všechny dámy, které se rády rozmazlují, tu máme dnes něco speciálního. Vyzkoušely jsme exotickou řadu produktů Cupuacu od značky Ziaja, jejichž jemné kakaové vůni zkrátka nešlo odolat. Jaký je náš konečný verdikt?
Článek
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit Afty v ústech dokážou být pěkně otravné – jsou bolestivé a jejich léčba se často vleče. Naštěstí se při kurýrování nemusíte spoléhat na lékárnu – známe 3 přírodní způsoby, jak se jich nadobro zbavit.
(141) Načíst více