Kategorie Bolest

Článek
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny.
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny. Když vás něco bolí, nemusíte hned utíkat do lékárny, někdy vám na pomoc postačí jen zásoby z vaší kuchyně. Naši předci si také vystačili s přírodou a jak byli zdraví!
Článek
Čtenářka píše: čeho se vyvarovat ve stravování při bolesti kloubů
Čtenářka píše: čeho se vyvarovat ve stravování při bolesti kloubů Pokud je bolest kloubů součástí vašeho každodenního života, jistě jste vypozorovali, že velký vliv na to, jak se aktuálně cítíte, má složení stravy. Některé její složky totiž způsobují potíže, jiné zase naopak pomáhají. Pokud chcete začít nový rok v relativním klidu, zkuste se vyvarovat některých konkrétních složek jídla.
Článek
Tyto 4 věci v sexu raději nezkoušejte!
Tyto 4 věci v sexu raději nezkoušejte! Říká se, že se má vyzkoušet všechno, ale ne vždy to platí. Existují věci, do kterých byste se především v sexu neměli bez předešlé domluvy a přípravy pouštět. V opačném případě to totiž může mít katastrofální následky.
Článek
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit Afty v ústech dokážou být pěkně otravné – jsou bolestivé a jejich léčba se často vleče. Naštěstí se při kurýrování nemusíte spoléhat na lékárnu – známe 3 přírodní způsoby, jak se jich nadobro zbavit.
Článek
Trápí vás migrény nebo citlivé zuby? Těmito jednoduchými triky se zbavíte bolesti jednou provždy!
Trápí vás migrény nebo citlivé zuby? Těmito jednoduchými triky se zbavíte bolesti jednou provždy! Napadlo by vás, že stimulací určitých míst na těle dokážete překonat i ty nejvíce frustrující nemoci, starosti nebo bolesti? A právě o tomto bude následující článek.
Článek
Bolesti v těchto částech těla neignorujte. Mohou být nebezpečné!
Bolesti v těchto částech těla neignorujte. Mohou být nebezpečné! Žádná bolest by se neměla přehlížet, protože tím se nám organismus snaží říct, že něco není v pořádku. Někteří, i přesto, že je něco bolí delší dobu, tomu nepřikládají žádnou váhu a přechází to, což je ovšem špatně. Tělo přímo volá o pomoc!
Článek
Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si rozhodně měli přečíst tohle!
Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si rozhodně měli přečíst tohle! Lékaři pravidelně předepisují Ibuprofen svým pacientům v případě bolesti hlavy, bolesti v zádech nebo na bolest zubů. Ale i když tyto pilulky zmírní bolest na nějakou dobu, trvale ji nevyléčí. Například se probudíte se stejnou bolestí každé ráno, což vede k neustálé frustraci a stále se opakující bolesti.
Článek
Čtenářka píše: 5 znaků, že váš ex je stále součástí vašeho života
Čtenářka píše: 5 znaků, že váš ex je stále součástí vašeho života Rozchody bolí. Poté se nacházíte ve fázi, kdy nevíte, co bude dál a jakou chybu jste udělala. Ve vašem srdci je díra a dny trávíte vzpomínáním na svého ex.
(14) Načíst více