Kategorie Bolest

Článek
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich zbavit Afty v ústech dokážou být pěkně otravné – jsou bolestivé a jejich léčba se často vleče. Naštěstí se při kurýrování nemusíte spoléhat na lékárnu – známe 3 přírodní způsoby, jak se jich nadobro zbavit.
Článek
Trápí vás migrény nebo citlivé zuby? Těmito jednoduchými triky se zbavíte bolesti jednou provždy!
Trápí vás migrény nebo citlivé zuby? Těmito jednoduchými triky se zbavíte bolesti jednou provždy! Napadlo by vás, že stimulací určitých míst na těle dokážete překonat i ty nejvíce frustrující nemoci, starosti nebo bolesti? A právě o tomto bude následující článek.
Článek
Bolesti v těchto částech těla neignorujte. Mohou být nebezpečné!
Bolesti v těchto částech těla neignorujte. Mohou být nebezpečné! Žádná bolest by se neměla přehlížet, protože tím se nám organismus snaží říct, že něco není v pořádku. Někteří, i přesto, že je něco bolí delší dobu, tomu nepřikládají žádnou váhu a přechází to, což je ovšem špatně. Tělo přímo volá o pomoc!
Článek
Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si měli přečíst tohle!
Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si měli přečíst tohle! Lékaři pravidelně předepisují Ibuprofen svým pacientům v případě bolesti hlavy, bolesti v zádech nebo na bolest zubů. Ale i když tyto pilulky zmírní bolest na nějakou dobu, trvale ji nevyléčí. Například se probudíte se stejnou bolestí každé ráno, což vede k neustálé frustraci a stále se opakující bolesti.
Článek
Čtenářka píše: 5 znaků, že váš ex je stále součástí vašeho života
Čtenářka píše: 5 znaků, že váš ex je stále součástí vašeho života Rozchody bolí. Poté se nacházíte ve fázi, kdy nevíte, co bude dál a jakou chybu jste udělala. Ve vašem srdci je díra a dny trávíte vzpomínáním na svého ex.
Článek
Dobré skutky - momenty z roku 2014, které jsou důkazem, že lidstvo není ztraceno
Dobré skutky - momenty z roku 2014, které jsou důkazem, že lidstvo není ztraceno Pojďte se s námi podívat na dobré skutky, které se loni udály a staly se okamžitě senzací. Malá holčička, která roztančila metro, Basketbalový tým, který oficiálně podepsal smlouvu s pětiletým chlapcem s leukémií, aby si s…
Článek
Čtenářka píše: 4 znaky špatně zvoleného muže
Čtenářka píše: 4 znaky špatně zvoleného muže Každá z nás potkala muže, do kterého jste se zamilovala a trávila s ním čas. Poté, když vše skončí, vy jen pláčete nad zničeným vztahem, ale nedochází vám, že jste byla jen zneužívána pro něčí uspokojení.
Článek
Neem – zázračný přírodní lék
Neem – zázračný přírodní lék Ještě neznáte zázračný přírodní lék neem? Prášek získaný z tropického stromu se používá k léčbě nachlazení, zánětů, bolesti v krku, horečky, kožních nemocí, nemocí dásní, plísňových infekcí, cukrovky, únavy,…
(11) Načíst více