Horoskop na 10. týden (6. 3. 2023 - 12. 3. 2023)

Sotva ses nadála a už je tu zase nový týden. Co ti přinese následujících pár dní? Budeš se radovat z každého okamžiku, nebo tě čeká stres a trápení? Přečti si svůj horoskop na další týden!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dny pro tebe byly náročné, a to především po psychické stránce. Nenechej se současnou situací zlomit. Soustřeď se na své psychické zdraví, věnuj se věcem, které ti dělají radost a baví tě. Ty ostatní, které navíc nejsou úplně důležité, hoď za hlavu. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Pro lásku málokdy platí jasná pravidla. Když už máš pocit, že dokážeš předvídat, co tě teď čeká, situace se úplně změní. Nesnaž se v tom najít nějaký řád, raději by ses měla řídit podle svého srdce. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci tě čeká hromada práce. Nebude to ale žádná nuda, tento týden si opravdu užiješ. Na programu budeš mít mimo jiné i věci, s kterými se potkáš úplně poprvé. Neboj se požádat zkušenější kolegy u radu, určitě ti rádi pomohou.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Následující dny budou velmi hektické. Čeká tě hromada práce, do toho se semele spousta dalších věcí, které ti dost zkomplikují život. Neber ani velký zádrhel jako nepřekonatelnou překážku. Všechno nakonec dopadne přesně tak, jak sis přála. Stačí jen projevit nějakou snahu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Po dlouhé době budeš mít zase prostor na to, abys trávila i nějaký čas s rodinou. Poslední dobou jsi je docela zanedbávala kvůli povinnostem. Nesnaž se je do toho tlačit na sílu, nechej to všechno plynout přirozeně a nakonec si užijete krásný společný čas.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Čeká tě v následujícím týdnu spousta krásných zážitků. Dopřej si trochu volnosti v milostném životě. Popusť uzdu fantazii a zkuste s partnerem něco, co jste dlouho odkládali. Neohlížejte se na ostatní a užívejte si sami sebe.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš občas pocit, že ses v pracovním životě zasekla na jednom místě. Zdání ale klame, každým dnem se tvoje schopnosti posouvají dál a dál. Sotva se naděješ a přijde konečně ten pomyslný milník ve formě vysněného projektu. Nepolevuj ve výkonu a vše pošlape jako na drátkách.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V následujících dnech tě čeká jen klid a pohoda. Takový nudný týden jsi už dlouho nezažila a tentokrát ti přijde velmi vhod. Navíc i rodina bude ve velmi dobré náladě a bude ti nápomocná při všech domácích pracech.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Jsi ten typ člověka, který nikdy neváhá, pokud je potřeba někomu podat pomocnou ruku. Vždy jsi ochotná poradit a být nápomocná v řešení problémů. Bohužel pokud je opačná situace, pomoc se ti hledá jen velmi těžko. Buď občas trochu sobecká a mysli především na sebe a nepomáhej ostatním na úkor sebe. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující pracovní týden bude velmi náročný. Práce budeš mít nad hlavu, ale ne, aby tě napadlo si ji tahat domů. Po práci se věnuj rodině a sama sobě, jinak budeš vyčerpaná a otrávená. A to přece nikomu neprospěje.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

I když se ti teď v práci daří víc než dost, neměla bys usnout na vavřínech. Možná teď nemáš žádnou konkurenci, ale také nemáš záruku, že to tak zůstane. Nepřestávej se vzdělávát a zlepšovat ve svém oboru. Uvidíš, že se ti nové zkušenosti budou víc než hodit.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Jsi náročný člověk, který má občas až nereálně vysoké nároky na své blízké. Sebe ale mnohdy měříš jiným metrem. Někdy bys měla ze svých nároků slevit, a především se zamyslet, zda jdeš také příkladem. Nebo jestli kážeš vodu a sama piješ víno.

Autor:
Publikováno: 6. 3. 2023 09:53 Nahlásit obsah