Horoskop na 20. týden (16. 5. 2022 - 22. 5. 2022)

Týden opět uběhl jako voda a na dveře klepe další pondělí! Co ti přinesou následující dny? Budeš mít z pekla štěstí, nebo se ti naopak bude lepit smůla na paty? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se ti opravdu daří a občas to dáváš hodně najevo. Často si ale neuvědomuješ, že to může ostatním připadat jako vychloubání. Zvlášť v práci si na to dej velký pozor, šéf by to nemusel přejít s úsměvem. Mohlo by se ti tak stát, že ti přidělí velmi záludnou práci.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Neustále tě trápí tvé vztahové problémy. Občas si věci až moc komplikuješ a následně se pak zamotáš i do situací, které by byly pro někoho naprosto jednoduché. Dej si na nějakou dobu pauzu a užij si i nějaký čas sama se sebou. Pak budeš hned vědět, jak se zachovat a tím svou situaci vyřešit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tví blízcí nebudou mít tento týden náladu na žádné výlety nebo jiný naplánovaný program. Tak se raději do žádného plánování nepouštěj, všichni by byli jen otrávení a akorát by ti to pokazilo náladu. Tentokrát raději využij volný čas jen pro sebe.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Momentálně si užíváš čerstvého vztahu a ze svého protějšku jsi celá hotová. Musíš se držet docela na uzdě, aby ses na něj hned nevrhla. Buď velmi opatrná a počkej až udělá první krok on. Svým divokým chováním bys ho mohla vystrašit. Na to bude ještě dost času později.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou se ti po pracovní stránce opravdu daří a máš docela našlápnuto ke slušné kariéře. Dávej ale pozor, abys neusnula na vavřínech. Měla bys svou pozici udržovat a stále se vzdělávat, ať držíš tempo s pokrokem ve tvém oboru.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Už delší dobu máš potřebu se obklopovat prostředím, které tě uklidňuje a dělá ti radost na pohled. Především květinky a bylinky ti dělají neuvěřitelnou radost. Nenechej se odradit hloupými řečmi a pokračuj ve svém koníčku.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V následujících dnech tě čeká docela vypjatá situace ve tvém vztahu. Oba dva nejste ve své kůži a od hádky vás dělí jen menší neshoda. Snažte se vyhnout zbytečným hloupým poznámkám, které toho druhého jen zraní. Tohle dusno zase brzy odezní.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Ne aby tě napadlo scházet se s někým za partnerovými zády. I kdyby to bylo naprosto nevinné, neměla bys mu to zatajovat. S upřímností dojdeš určitě dál. Váš vztah by měl být založený na důvěře a partner by tak nemusel mít ani nejmenší obavy, když vyrazíš někam bez něj.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Už delší dobou nepanují u vás na pracovišti nejlepší vztahy, ale vypadá to, že se situace konečně jednou pro vždy vyřeší. Nedělej, jako by se tě to netýkalo. Možná nejsi ve středu sporu, ale určitě bys mohla nějak přispět k lepší atmosféře.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou toho máte s partnerem doma už plné zuby. Přestaňte ztrácet čas na gauči a vyrazte aspoň na malý výlet. V přírodě si vyvětráte hlavu a protáhnete těla. A čas, kdy nebudete jen zírat do obrazovek, vašemu vztahu také prospěje.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Už nějaký čas tě to táhne k duchovnu, meditaci a józe, ale máš trochu strach, jak by to přijalo tvé okolí. Přestaň se strachovat, za zkoušku nic nedáš. První vyzkoušej, jestli to bude opravdu pro tebe a do té doby to nemusíš nikde ventilovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci tě bude v následujících dnech tížit napjatá atmosféra. Šéf nebude v nejlepším rozpoložení a jeho nervozita se přenese i na kolegy. Snaž se raději moc nevyčnívat a v klidu si plň své povinnosti. Sebemenší zádrhel by mohl vyeskalovat v dost nepříjemnou situaci.

Autor:
Publikováno: 16. 5. 2022 10:42 Nahlásit obsah