Hobit: Jak dnes vypadají hlavní představitelé?

Hobit: Jak dnes vypadají hlavní představitelé? Zdroj: www.theonering.net

Psal se rok 2012 a miliony fanoušků po celém světě netrpělivě očekávaly premiéru prvního dílu Hobita - trilogie, díky které jsme se opět mohli podívat na osudy Tolkienovy Středozemě. Jak se od dob natáčení herci změnili a jak se jim po úspěchu Hobita daří?

Když režisér Peter Jackson, který režíroval trilogii Pán prstenů, ohlásil, že se opět chystá vydat se mezi hobity, trpaslíky, elfy a další obyvatele Středozemě, vzbudilo to vlnu nadšení.

Trilogie Hobit vychází z Tolkienovy knihy Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a odehrává se dlouho před osudy Froda z Pána prstenů. Hlavním hrdinou je Bilbo Pytlík, který se s čarodějem Gandalfem a družinou trpaslíků vydává na dobrodružnou výpravu. Vydávají se k Osamělé hoře, domovu trpaslíků, který však i s hromadou zlata nyní obývá drak Šmak.

Jak se změnili herci z Hobita? Zdroj: www.thedailybeast.com

V našem dnešním videu, které najdete níže, se podíváme na některé z herců, kteří si ve filmu zahráli. V podstatě všichni herci byli během natáčení oblečeni v kostýmech, které zahrnovaly paruky, masky, falešné vousy a další doplňky, které z nich měly udělat hobity, trpaslíky a elfy. Možná vás proto překvapí, jak vlastně tito herci vypadají v civilu bez složitého make-upu.

Podíváme se, jak se od dob natáčení změnil herec Martin Freeman, který ztvárnil Bilba Pytlíka, Ian McKellen alias čaroděj Gandalf a neopomeneme ani představitele Thorina, Tauriel, Legolase a Barda Lučištníka.

Autor:
Publikováno: 4. 2. 2019 10:00 Nahlásit obsah