Ženy narozené v těchto 3 znameních zvěrokruhu přibírají nejvíc na váze. Patříte mezi ně?

Ženy narozené v těchto 3 znameních zvěrokruhu přibírají nejvíc na váze. Patříte mezi ně? Zdroj: Shutterstock

Toužíte po dokonalé postavě, ovšem máte problém zhubnout a své tělo zpevnit a vyrýsovat? Pokud jste na tuto otázku odpověděla kladně, problém může být také ve vašem znamení zvěrokruhu. Představíme vám 3 hvězdná znamení, která nejčastěji bojují s kilogramy navíc. Našla jste se mezi nimi?

Ženy ve znamení Býka: S kily navíc jsou stále sexy

Ženy ve znamení Býka milují sladkosti, čokoládu a poctivá masitá jídla. Často mezi nimi najdete krásky plnějších tvarů. Kila navíc jim však neubírají na sex-appealu. S ohledem na sedavý způsob života a pomalý metabolismus přibírají nejvíce ze všech hvězdných znamení. I když jim to sluší, bývají při pohledu do zrcadla na sebe sama velmi kritické.

Zdroj: Shutterstock Co dělat, aby žena ve znamení Býka zhubla? Základem je pravidelná fyzická aktivita a neustálá dietní bdělost. Ženy v tomto znamení zvěrokruhu si zamilují zejména pravidelnou fitness rutinu, která jim ukáže praktické výsledky a která bude mít zároveň nádech exkluzivity (například posilovna s extra vybavením nebo bazén s vířivkou a saunou).

Ženy ve znamení Raka: Emocionální jedlíci

Raci jsou emocionální jedlíci. Pokud jsou ženy narozené v tomto znamení pod stresem nebo jsou naštvané, jedí. Jestliže jsou ženy ve znamení Raka šťastné a spokojené, paradoxně jedí také. Jídlo je zkrátka jejich psycholog, což je důvod, proč jsou ženy-Rakyně náchylné k přibírání na váze. Ženy ve znamení Raka jsou mírně zaoblenější, s kilogramy navíc však nabírají i fyzickou sílu. 

Zdroj: Shutterstock Narodila jste se ve znamení Raka a chcete něco udělat se svou váhou? Zaměřte se na “uklidňující” jídla, která nejsou tak kalorická. Místo brambůrek tedy zobejte třeba oříšky, místo slaných tyčinek plátky papriky a místo čokolády sušené ovoce. Vhodné jsou pro vás také dlouhodobé fitness programy.

Ženy ve znamení Ryb: Jdou z extrému do extrému

Ženy ve znamení Ryb jsou fyzicky krásné. Vzhledem ke svému vnitřnímu nastavení bývají ovšem velmi náchylné k poruchám příjmu potravy. Pokud je tato porucha emocionálně spouštěna, ženě ve znamení Ryb hrozí přechod z extrému do extrému. Může se tedy potýkat s nadváhou a přejídáním, na druhou stranu může být extrémně hubená.

Zdroj: Shutterstock V tom, co jedí, jsou ženy ve znamení Ryb velmi vybíravé. Často se vyhýbají masu a upřednostňují vegetariánskou či veganskou stravu. Narodila jste se ve znamení Ryb a máte nadváhu? Zaměřte se na fyzické cvičení, které vás zároveň psychicky stimuluje. Výborným cvičením pro zdraví mysli a těla je zejména jóga a tai-chi, vhodné je pro vás také plavání. 

Zdroj: Yogajournal.com, Oprah.com, Rd.com

Autor:
Publikováno: 16. 3. 2022 12:00 Nahlásit obsah