Kategorie Ryby

Článek
Potraviny, které posilují plíce: Jezte meruňky, brokolici nebo granátová jablka
Potraviny, které posilují plíce: Jezte meruňky, brokolici nebo granátová jablka Plíce jsou životně důležitým orgánem, který lidské tělo zásobuje kyslíkem a který z něj odvádí odpadní oxid uhličitý. V současné době, kdy čelíme pandemii koronaviru, není od věci, když budete své plíce posilovat. Zdraví svých plic přitom můžete ovlivnit i tím, co jíte. Které potraviny jsou tedy pro plíce nejprospěšnější?
Článek
Doplnění vitaminu D v zimě: Jeho nedostatek vyřeší tučné ryby i sušené houby
Doplnění vitaminu D v zimě: Jeho nedostatek vyřeší tučné ryby i sušené houby S nedostatkem vitaminu D bojujeme hlavně v zimním období, kdy na naši kůži pouze výjimečně dopadají hřejivé sluneční paprsky. Že nám tento „vitamin ze sluníčka“ chybí, poznáme hlavně podle únavy, chybějící energie, ospalosti a špatné nálady. Jakými způsoby tedy vitamin D v zimě co nejlépe doplnit?
Článek
Znamení zvěrokruhu: RYBY
Znamení zvěrokruhu: RYBY Datum: 21. 2. – 20. 3. Den: čtvrtek Barva: fialová Element: voda Nejvíce si rozumí s: Býk, Rak, Panna a Štír
Článek
Čtenářka píše: pstruh duhový v alobalu s vaječnými  nudlemi
Čtenářka píše: pstruh duhový v alobalu s vaječnými nudlemi Tento recept je velmi chutný a zaujme i ty, kteří pokrmům z ryb příliš neholduji...
Článek
Lososí podkovy s bylinkovým máslem
Lososí podkovy s bylinkovým máslem Chcete vařit zdravě a chutně? Vyzkoušejte tento recept a určitě si jej zamilujete.
Článek
Labužnický tatarák z lososa
Labužnický tatarák z lososa Klasický tatarák známe všichni, tak proč jednou nezkusit něco nového? Příprava tataráku z lososa je velmi jednoduchá a chuť vynikající.
(3) Načíst více