Velký měsíční horoskop na listopad 2021 pro každé znamení

Říjen zmizel v nedohlednu a máme tu zase po roce listopad! Co ti tento podzimní měsíc přinese? Bude to pro tebe příjemná změna, nebo budeš naopak vyhlížet konec? Přečti si svůj horoskop na měsíc listopad!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska

Partner není poslední dobou ve své kůži. Necítí se moc sebevědomě, a tvé bezstarostné chování jeho stav ještě prohlubuje. Dej mu najevo, že je pro tebe ten jediný. Teď to opravdu potřebuje.

Práce                                                                                                           

Po delší době panuje u tebe na pracovišti skvělá nálada. Všichni jsou jako zázrakem milí, ochotní a usměvavý. A rázem se mnohem lépe pracuje.

Zdraví

Občas trochu zapomínáš na vyváženou stravu. Především společenské a rodinné akce tě svádí k tomu, aby hřešila, a pak do toho spadneš na dlouhou dobu. Dávej si na to více pozor!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Přestože tvůj partner není žádný šovinista, teplá večeře ho velmi potěší. Tak proč mu neudělat radost? Určitě se ti odvděčí.

Práce                                                                                                           

Šéf nebude v listopadu příliš dobře naladěn. Poslední dobou ho trápí problémy, které se chtě nechtě přenáší i do pracovní roviny. Kvůli tomu bude často podrážděný, tak se mu raději kliď z cesty.

Zdraví

Období chřipek a nachlazení je v plném proudu. A do toho vše komplikuje stále trvající pandemie. Nepodceňuj situaci, a dbej na pořádný přísun vitamínů, ať tě nic takové neskolí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska

Občas máš pocit, že na tebe partner zapomíná. A při rozhodování o různých věcech na tebe vůbec nebere ohled. Nečekej až se tě zeptá na názor, narovinu mu řekni, co se ti nelíbí.

Práce                                                                                                           

Listopad bude poměrně bezproblémovým měsícem. Je jen potřeba dát si pozor na únavu. Kvůli ní můžeš občas opomenout nějaké detaily, které jsou ale v konečném důsledku důležité.

Zdraví

Máš pocit, že tvůj zrak je poslední dobou stále horší a horší. Přestaň mhouřit oči a zajdi si na oční. Jinak se to bude jen zhoršovat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska

S tvým partnerem to nebude v následujících týdnech lehké. Bude potřeba velká dávka tolerance a trpělivosti. Nenechej se ničím vyprovokovat, vše řeš s chladnou hlavou a bez zbytečných emocí.

Práce                                                                                                           

Měla by sis v práci dávat pozor na pusu. Ne všichni kolegové jsou vhodné osoby, před kterými si pustit pusu na špacír. V následujícím měsíci se raději moc nepouštěj do řečí.

Zdraví

S tvou imunitou to není poslední dobou žádná sláva. Snaž se doplnit vitamín C. Nesahej ale hned po výrobcích z lékárny. I spousta „obyčejných“ potravin obsahuje spoustu vitamínů.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska

Listopad bude pro tebe měsícem lásky. Potkáš někoho, kdo ti úplně zamotá hlavu. Snaž se to na sobě nedát znát, ať se dotyčný pořádně snaží. Je to ten typ, co rád svou vyvolenou dobývá.

Práce                                                                                                           

Nemáš příliš vysoké sebevědomí, a je tak pro tvé konkurenty velmi snadné tě zastrašit. Nenechej je tak lehce vyhrát. Zabojuj a ukaž, že nejsi žádná ustrašená chudinka, na kterou stačí houknout.

Zdraví

Jakmile klesla teplota na teploměru domů, zapomínáš mnohem snáze na pitný režim. Neměla bys to podceňovat. Nastav si třeba na mobilu upozornění.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska

Už nějakou dobu máš známost, a pomalu je čas na to, abys ho představila rodině a přátelům. Jsi z toho víc nervózní než on. Nedělej si s tím těžkou hlavu, uvidíš, že ten, kdo se líbí tobě, musí získat sympatie i tvých blízkých.

Práce                                                                                                           

V listopadu si budeš muset pořádně zamakat. Nakupí se na tebe hromada povinností, které opravdu nepočkají. Nezoufej a popořádku se do toho pusť. Čím dřív začneš, tím budeš mít dřív hotovo.

Zdraví

V následujících týdnech se toho na tebe sesype hodně, že nebudeš vědět, kde ti hlava stojí. Hlavní je z toho nehroutit! Vše řeš s klidnou hlavou a beze spěchu!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska

V následujících týdnech tě čeká mnoho nových známostí a zkušeností. Nenechej si od nikoho věšet bulíky na nos, i kdyby to byl velmi vysoce postavený člověk. Dej všem najevo, že nejsi žádná jednoduchá chudinka, za kterou tě mnohdy mají.

Práce                                                                                                           

V listopadu tě bohužel po pracovní stránce nečeká nic hezkého. Jak šéf, tak kolegové nebudou v nejlepším rozpoložení, a nebudou ti tvou práci vůbec ulehčovat. Zatni zuby a vydrž!

Zdraví

V následujících týdnech tě bude trápit žaludek. Měla by ses více zamyslet nad tím, co jíš, a co tvé problémy spouští. Je potřeba více přemýšlet nad tím, co do svého těla dáváš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska

Poslední dobou se ti v lásce moc nedaří. Přestože to většinou není vůbec tvoje vina, máš často pocit, že jsi selhala, že si nedokážeš najít a udržet vztah. Nezoufej, ten pravý na tebe stále čeká. Jen je potřeba mít oči otevřené.

Práce                                                                                                           

Začátek listopadu bude opravdu krušný. Bude potřeba se obrnit trpělivostí, a i dávkou sebereflexe. Ačkoliv máš za to, že svou práci vykonáváš svědomitě, je tu stále prostor pro zlepšení. Na tom zkus v listopadu zapracovat.

Zdraví

Svačiny většinou řešíš v práci v bufetu, kde často není velký výběr, a tak se často uchyluješ ke ne zrovna zdravé variantě. Zkus si najít čas a svačinku si do práce nachystat doma do krabičky.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska

Tvůj milý je poslední dobou jako vyměněný. V jednom kuse ti pomáhá, zajímá se o to, jak se cítíš a občas se dočkáš i opravdu romantického gesta. Užívej si to!

Práce                                                                                                           

V práci tě čeká milé překvapení. Šéf se konečně rozhodnul vyslyšet vaše připomínky a začne se konečně něco dít. Přestože to nebude úplně podle tvých představ, zdrž se komentářů, ať nekomplikuješ hladký průběh.

Zdraví

Tvoji blízcí občas zapomínají na své zdraví a pravidelné prohlídky. Zkus jim to připomenout, případně je rovnou objednat. Potřebují jen trochu popostrčit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska

V následujících týdnech to u vás doma bude trochu Itálie. S partnerem budete mít na něco odlišné názory a neobejde se to bez hádek. Nesnažte se ale na sebe útočit zákeřně, jinak to bude problém delšího trvání.

Práce                                                                                                           

Šéf nebude mít následující měsíc dobrou náladu, a tak nebude na nikoho v ničem brát ohledy. Dávej si pozor, aby ses nestala terčem jeho připomínek, mohlo by ti to hodně znepříjemnit podzim.

Zdraví

Měla bys do svého jídelníčku zařadit kvašené potraviny. Mají spoustu vitamínů, a pomohou zažívání pomocí těch správných střevních bakterií.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

V následujících týdnech budeš mít nervy na pochodu. Vytáčet tě bude i jen to, že partner vůbec dýchá. Zkus vybít svou frustraci někde mimo domov, ať si zbytečně nekazíte váš krásný vztah.

Práce                                                                                                           

V listopadu máš velké plány, co se pracovního života týče. Měla bys ale dávat pozor, ať si toho na sebe nenaložíš příliš. Raději si děj na čas než se zbytečně honit za něčím, co je prakticky nemožné.

Zdraví

Tvoje psychika na tom není poslední dobou nejlíp. Neměla bys nad tím jen tak mávat rukou. Svěř se kamarádce, nebo zkus své problémy popsat na papír. Uleví se ti.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska

Někdy se snažíš partnerovi zavděčit za každou cenu. Přitom on to nedokáže ocenit, pokud s ním daný prožitek nesdílíš. Je načase být trochu sobec a dělat věci pro jednou podle sebe.

Práce                                                                                                           

Občas máš trochu velké oči, a naplánuješ si hromadu práce, kterou nemůžeš zvládnout. Měla by ses přiznat, že na tohle nestačíš a mít trochu plány, které jsou bližší realitě.

Zdraví

Poslední dobou tě trápí zdravotní problémy. Ale i přesto jsi stále usměvavá a snažíš se působit dojmem, že se vůbec nic neděje. Přiznat, že něco není v pořádku, není žádná prohra. Tví blízcí by ti určitě rádi podali pomocnou ruku.

Autor:
Publikováno: 4. 11. 2021 09:07 Nahlásit obsah