Podvádět manželku se nevyplácí. Své o tom ví tento muž

Podvádět manželku se nevyplácí. Své o tom ví tento muž Zdroj: Shutterstock.com

Na seznamkách se najdou jak nezadaní, tak i ženatí muži, kteří hledají povyražení mimo manželskou postel. To platí i o ženách, které hledají nezávazný flirt. Tento muž se snažil pomocí seznamky podvést svou ženu a podcenil jeden detail. A to se mu vymstilo!

42letý muž z Dublinu se jednoho večera, kdy byl sám doma, nudil, tak si sedl k počítači a přihlásil se na Tinder s tím, že si někoho pozve k sobě domů. Že dělá špatnou věc jemu ani nedocházelo, i když věděl, že jeho manželka se stará o jejich miminko a on si klidně dopisoval s jinými ženami. Věděl, že žádná soudná žena by k němu nepřišla, kdyby napsal, že je ženatý a má malé dítě, proto o sobě nestydatě lhal. Když se ale ty ženy pozorně podívaly na fotku, kterou zveřejnil, okamžitě poznaly, že lže.

A jak to poznaly? Podívejte se na fotografii. Když se muž fotil, zapomněl na jednu důležitou věc - na malý proutěný kočárek pro panenky v pozadí. Všem ženám bylo hned jasné, že je nejenom otcem děvčátka ale s největší pravděpodobností i manželem. Mužům by něco takového asi nepřišlo důležité, snad by si toho ani nevšimli, ale ženy jsou v těchto případech mnohem vnímavější.

Zdroj: dailymail.co.uk Smršť kritiky, která se na muže okamžitě snesla, neznala konce. Jedna žena pak vše sdílela na Twitteru a zpráva se šířila jako lavina internetem až se nakonec dostala k jeho ženě. Co následovalo, to už nevíme, ale ten večer k němu žádná žena nepřišla.

Doufáme, že se tento mladý manžel a hlavně tatínek poučil, že podvádět a lhát se nemá!

Autor:
Publikováno: 23. 2. 2021 19:04 Nahlásit obsah