Kategorie Seznamka

Článek
Říká, že není zlatokopka, ale luxusní cestovatelka: Cestování jí platí cizí muži ze seznamek
Říká, že není zlatokopka, ale luxusní cestovatelka: Cestování jí platí cizí muži ze seznamek Britka Natalie Wood navštívila skoro všechny státy světa. Výdaje na toto nákladné cestování však nejdou z její kapsy. Zkrátka si vše umí zařídit jinak a výdaje za cestování jí platí cizí muži ze seznamek. Na pomluvy typy, že je zlatokopka, reaguje tak, že je spíš luxusní cestovatelka. Co na její životní styl říkáte? Není to už tak trochu přes čáru?
Článek
Podvádět manželku se nevyplácí. Své o tom ví tento muž
Podvádět manželku se nevyplácí. Své o tom ví tento muž Na seznamkách se najdou jak nezadaní, tak i ženatí muži, kteří hledají povyražení mimo manželskou postel. To platí i o ženách, které hledají nezávazný flirt. Tento muž se snažil pomocí seznamky podvést svou ženu a podcenil jeden detail. A to se mu vymstilo!
Článek
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou Potkat v dnešní době spřízněnou duši jen tak na ulici je bohužel spíše sen nežli realita, a tak se mnoho z nás uchyluje k tomu začít ji hledat na internetu. Ačkoliv je to lehký způsob seznámení, i tady se skrývají různá rizika a nebezpečí, která je nutná brát v potaz.
Článek
Čtenářka píše:Rande přes seznamku aneb jak se vyvarovat zklamání
Čtenářka píše:Rande přes seznamku aneb jak se vyvarovat zklamání Píšete si nějaký ten den s úplně cizím chlápkem přes internet a toužíte se s nim setkat? Jak se předem vyvarovat zklamání? Jaké místo ke setkání zvolit a jak se zbavit veškerých obav, abyste nemusela ze schůzky utíkat jako o život? Zde Vám nabízíme několik rad přede dnem D.
Článek
Láska přes internet
Láska přes internet Myslíte si, že lze najít štěstí a lásku v internetové seznamce? Partnera pro časy dobré i zlé. Člověka, se kterým se budete smát i plakat. Se kterým vám bude dobře a o koho se můžete opřít? Ba dokonce plout spokojeným společným životem?
Článek
10 pravidel, jak nenaletět na internetových seznamkách
10 pravidel, jak nenaletět na internetových seznamkách Fenoménem posledních let se staly internetové seznamovací portály. Otázkou je, zda na nich opravdu lze najít toho pravého… Od momentu, co se zvýšila počítačová gramotnost lidí natolik, že si většina z nich umí založit svůj…
Článek
Zkoušeli jste speed dating?
Zkoušeli jste speed dating? Dochází vám nápady, jak se seznámit s vhodným partnerem? Nemáte čas obrážet bary a hledat toho pravého? Možná je pro vás speed dating dobrá volba. Rande na rychlo, kde můžete potkat osudovou lásku, anebo alespoň získat nové kontakty.
Článek
Tři otázky, které si musíte položit u online randění
Tři otázky, které si musíte položit u online randění Online randění je úžasná možnost potkat zajímavé lidi bez nutnosti cestovat. Jsou tu lidé upřímní, s jasnými úmysly pro online vztah a pak jsou zde takoví, kterým byste se na ulici vyhnula širokým obloukem. Jak je od sebe odlišíte, jak poznáte, že je to ten pravý, připravený na vztah a na nikoho si nehraje?