Tato holčička má nejkrásnější řasy na světě. Všechny ženy jí mohou jen závidět

Tato holčička má nejkrásnější řasy na světě. Všechny ženy jí mohou jen závidět Zdroj: https://www.zajenata.bg/

Každá žena se snaží být krásná a udělá pro to téměř vše, co je v jejich silách. Naštěstí dnes již existuje spousta kosmetických přípravků, které ženám pomáhají vzhled vylepšit.

Make-up dokáže zahladit nedokonalosti pleti, různá séra vyhladí vrásky a řasenky zvýrazní oči. Plastičtí chirurgové také dokážou doslova zázraky, ale nic se nevyrovná opravdové a přirozené kráse.

Zdroj: www.zajenata.bg Když se na internetu objevil obrázek malé holčičky, nikdo nemohl uvěřit, že se nejedná o uměle upravenou fotku, protože dívenka vypadala jako panenka. Krásný obličejík, ve kterém vynikaly obrovské oči s nápadně dlouhými řasami, byl téměř jako malovaný.

Zdroj: www.zajenata.bg Jak se později ukázalo, opravdu nešlo o žádný trik, holčička neměla nalepené řasy a ani fotografie nebyla nijak upravená. Dívenka má skutečně ty nejdelší a nejkrásnější řasy na světě. Její maminka, která pochází z Lotyšska, se jmenuje Stephanie a pracuje jako kadeřnice. Před deseti lety si vzala za manžela Afroameričana a po šesti letech vztahu se jim narodila dcera.

Fotku své milované dcerky Stephanie zveřejnila na internetu, kde se okamžitě stala virální. A dnes má malá kráska téměř 100 000 sledujících na Instagramu. 

Autor:
Publikováno: 15. 9. 2020 13:12 Nahlásit obsah