Kategorie Řasy

Článek
Tato holčička má nejkrásnější řasy na světě. Všechny ženy jí mohou jen závidět
Tato holčička má nejkrásnější řasy na světě. Všechny ženy jí mohou jen závidět Každá žena se snaží být krásná a udělá pro to téměř vše, co je v jejich silách. Naštěstí dnes již existuje spousta kosmetických přípravků, které ženám pomáhají vzhled vylepšit.
Článek
Triky pro krásu, díky kterým bude váš život snazší
Triky pro krásu, díky kterým bude váš život snazší Každá z nás ví, že pečovat o sebe je pěkná makačka. Zabere to spoustu času a také peněz. My pro vás máme ale několik jednoduchých triků, díky kterým bude váš život zase o něco snazší.
Článek
Díky tomuto návodu vaše řasy viditelně zesílí i zhoustnou a to už během sedmi dnů!
Díky tomuto návodu vaše řasy viditelně zesílí i zhoustnou a to už během sedmi dnů! Toužíte pro krásných, dlouhých řasách, ale bohužel matka příroda vám je nenadělila? Nezoufejte, nemusíte chodit na umělé, stačí, abyste si vyrobili tento zázračný přípravek, používali ho a uvidíte, že řasy za pár dnů zhoustnou a povyrostou. Vy pak můžete svůdně mrkat na sexy pány.
Článek
Vykouzlete si sexy přirozené řasy podle Audrey Hepburn!
Vykouzlete si sexy přirozené řasy podle Audrey Hepburn! Kdo by neznal Audrey! Pařila mezi ženské ideály stejně tak jako Marilyn Monroe! Na rozdíl od Marilyn byla však Audrey symbolem křehké, elegantní ženskosti. Velice si zakládala na dlouhých přirozených řasách a černé lince. Chcete mít řasy jako Audrey? Čtěte dále!
Článek
Líčení očí
Líčení očí Chcete si připadat jako bohyně? A toužíte si vyzkoušet make-up hodný filmových hvězd? Nechte se inspirovat nevšedním líčení očí a konkurujte i těm největším světovým celebritám…
Článek
Řasy jako mrkací panenka? Zkuste umělé řasy
Řasy jako mrkací panenka? Zkuste umělé řasy Málokterá žena se může chlubit řasami mrkací panenky. Proto také existuje tak široká nabídka „zázračných“ zhušťovacích a prodlužujících řasenek. Nebo dokonce řasenek s efektem umělých řas. Ale ty z nás, které…