Kategorie Zpěvačka

Článek
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se ve čtvrtek 25. března stala trojnásobnou maminkou. Po šestileté dcerce Emilii a tříleté dcerce Olivii se dočkala syna, kterému dala velmi neobvyklé jméno. Tento novorozený chlapeček se rozhodně nejmenuje Roman po tatínkovi, ale chlubí se velmi neobvyklým jménem.
Článek
Lucii Bílou překvapil neznámý ctitel. Před dveřmi domu jí nechal speciální dárek
Lucii Bílou překvapil neznámý ctitel. Před dveřmi domu jí nechal speciální dárek Lucie Bílá před pár dny zažila velmi milé překvapení, o kterém se s ostatními podělila na svém Instagramu. Tato nejoblíbenější česká zpěvačka objevila před vchodovými dveřmi svého domu speciální dárek, který jí vlastnoručně vyrobil neznámý ctitel. Co bylo obsahem balíčku? Hřejivý, ručně pletený svetr.
Článek
Proměna zpěvačky Adele: Z charismatické baculky svůdná kráska?
Proměna zpěvačky Adele: Z charismatické baculky svůdná kráska? Kdo by neznal zpěvačku Adele, která se se svou skladbou Rolling in the Deep v září roku 2010 proslavila po celém světě. Tato charismatická usměvavá britská zpěvačka si okamžitě získala miliony fanoušků.
Článek
Neuvěřitelná proměna: Z mladičké Šárky Vaňkové je sexy svůdná kráska
Neuvěřitelná proměna: Z mladičké Šárky Vaňkové je sexy svůdná kráska V první řadě pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar se teprve šestnáctiletá Šárka Vaňková utkala o celkové prvenství s Anetou Langerovou, která ji sice nakonec porazila ale druhé místo bylo pro Šárku velkým úspěchem. Dnes je z tehdejší nenápadné slečny krásná 33letá žena. 
Článek
Íránský streamovací portál Melovaz odstranil ženy z přebalů alb: Po Lady Gaga nebo Beyoncé zbyl jenom stín
Íránský streamovací portál Melovaz odstranil ženy z přebalů alb: Po Lady Gaga nebo Beyoncé zbyl jenom stín Používáte ke stahování a pouštění hudby online streamovací služby, jako je Spotify nebo Apple Music? Pokud si chcete stáhnout album určitého umělce, kromě hudby vás bude určitě zajímat i obal samotného alba. Jistě vás pak zaskočí postup íránského streamovacího portálu Melovaz, který vymazal z přebalů alb všechny ženy. Jak je to možné?
(14) Načíst více