Kategorie Zpěvačka

Článek
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Na Instagramu vysvětlila důvody
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Na Instagramu vysvětlila důvody Zpěvačka Monika Bagárová šokovala všechny své fanoušky. Zrušila totiž svůj vysněný koncert v pražské O2 areně, který se měl uskutečnit 12. září 2024. Co stojí za krachem jejího životního snu? Monika na Instagramu mimo jiné uvedla, že se z jejího vysněného koncertu vytratila radost.
Článek
Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi
Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi Zpěvačka a finalistka druhé řady SuperStar Alžběta Kolečkářová prožívá osobní tragédii. Její přítel Marcel dobrovolně odešel z tohoto světa. Alžběta tak zůstala nečekaně sama s dvěma malými dětmi, kterým je pouhých dva a pět let.
Článek
Ve věku 74 let zemřela světoznámá zpěvačka. Její hit, který přezpívaly české Black Milk, je nezapomenutelný
Ve věku 74 let zemřela světoznámá zpěvačka. Její hit, který přezpívaly české Black Milk, je nezapomenutelný Ve věku 74 let odešla na věčnost zpěvačka Anita Pointer, která byla členkou legendárního pěveckého tria The Pointer Sister. Tuto hudební formaci slavící celosvětové úspěchy zvláště v 70. a 80. letech 20. století určitě znáte díky takovým hitům jako Jump nebo I’m So Excited, který mimo jiné do češtiny přezpívalo dívčí pěvecké trio Black Milk.
Článek
Ewa Farna reagovala na kritiku svého outfitu z předávání Slavíků. Haterům poslala jasný vzkaz
Ewa Farna reagovala na kritiku svého outfitu z předávání Slavíků. Haterům poslala jasný vzkaz Zpěvačka Ewa Farna se na předávání Slavíků 2022 objevila v extravagantním modelu, kterému vévodily modrý sametový overal, oversize sako a mohutná modrá čelenka. Za svůj outfit 29letá stříbrná slavice sklidila spoustu kritiky. Ewa Farna si však z nepřejících komentářů nic nedělá a svým kritikům poslala prostřednictvím sociálních sítí jasný vzkaz.
Článek
Vítězka česko-slovenské Talentmanie 2010 Patricia Janečková podstoupila mastektomii. Ve 24 letech se s rakovinou prsu pere jako lvice
Vítězka česko-slovenské Talentmanie 2010 Patricia Janečková podstoupila mastektomii. Ve 24 letech se s rakovinou prsu pere jako lvice Operní zpěvačka Patricia Janečková vstoupila do povědomí nás všech jako vítězka česko-slovenské Talentmanie 2010. V této talentové soutěži zazářila ještě coby 12letá školačka. Tato dnes 24letá dívka však musela oznámit přerušení své profesionální kariéry, neboť několik měsíců bojuje s rakovinou prsu. Nyní má za sebou mastektomii.
Článek
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama Inscenace Edith Piaf: Dnes nechci spát sama mapuje životní příběh světově proslulé zpěvačky a je protkaná jejími nesmrtelnými písněmi. Na své pražské domovské scéně je od prvního uvedení v roce 2018 představení pravidelně beznadějně vyprodané a úspěch sklízí i na zájezdech po celé republice.
Článek
Ewa Farna představila nový singl Tělo. Mějte své tělo rády, ať je jakékoliv, vzkazuje ostatním ženám a dívkám
Ewa Farna představila nový singl Tělo. Mějte své tělo rády, ať je jakékoliv, vzkazuje ostatním ženám a dívkám “Nejsem obyčejná holka, jsem obyčejná žena, zvyklá na to, co mám i nemám, jsem otevřená změnám,” přesně tak začíná zbrusu nová píseň Ewy Farne s názvem Tělo. Tento song, na kterém se Ewa Farna podílela také autorsky, měl na internetu premiéru v úterý 25. května. Píseň Tělo je navíc předzvěstí Ewina v pořadí pátého českého alba.
Článek
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se ve čtvrtek 25. března stala trojnásobnou maminkou. Po šestileté dcerce Emilii a tříleté dcerce Olivii se dočkala syna, kterému dala velmi neobvyklé jméno. Tento novorozený chlapeček se rozhodně nejmenuje Roman po tatínkovi, ale chlubí se velmi neobvyklým jménem.
(4) Načíst více