Ewa Farna reagovala na kritiku svého outfitu z předávání Slavíků. Haterům poslala jasný vzkaz

Ewa Farna reagovala na kritiku svého outfitu z předávání Slavíků. Haterům poslala jasný vzkaz Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Ewa Farna se na předávání Slavíků 2022 objevila v extravagantním modelu, kterému vévodily modrý sametový overal, oversize sako a mohutná modrá čelenka. Za svůj outfit 29letá stříbrná slavice sklidila spoustu kritiky. Ewa Farna si však z nepřejících komentářů nic nedělá a svým kritikům poslala prostřednictvím sociálních sítí jasný vzkaz.

29letá zpěvačka Ewa Farna na sebe během jubilejního 60. ročníku ankety Český slavík svým extravagantním outfitem strhla obrovskou pozornost. Její model byl ve velkém následně probírán na sociálních sítích i v některých bulvárních internetových médiích.

Některým se Ewin model zamlouval, jiní na něm nenechali nit suchou. A právě na tyto negativní reakce se Ewa Farna rozhodla reagovat. Na svém instagramovém profilu odpověděla všem kritikům, kteří veřejně hatovali, jak na Českém slavíkovi 2022 vypadala.

“Pro všechny módní experty z komentářů na internetu posílám pusinku. Vaše Socha Svobody. Tedy Ledová královna. Pardon, Slunečník s Větrníkem dohromady z pohádky Princ a Večernice. Nebo sněhová vločka? Avatar se svatozáří! Já přihazuju ještě: kdyby O2 arena byla ženou,” napsala svým haterům Ewa Farna na Instagramu a jasně jim svým vzkazem vytřela zrak.

Zdroj: Shutterstock Polsko-česká zpěvačka zůstala nad věcí a kritiku svého vzhledu přijala s opravdovou grácií. “Vážím si vás za to, že opravdu jdete v tom, v čem se cítíte dobře, a ne v tom, co od vás ostatní očekávají,” vzkázala na Instagramu Ewě Farne jedna z jejích sledujících.

“Jee, děkuju, takových komentářů si moc vážím, páč co si budem povídat, tenhle můj přístup asi docela vyžaduje koule, když víte, že cokoli je vždy diskutováno. Nuda není pro mě,” dodala 29letá stříbrná slavice.

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2022 10:24 Nahlásit obsah