Práce snů pro ženy: Tenhle sexy milionář shání asistentku, která s ním procestuje svět

Práce snů pro ženy: Tenhle sexy milionář shání asistentku, která s ním procestuje svět Zdroj: Matthewlepre.com

Plánujete, že začnete po práci vydělávat? Anebo vás to ve stávajícím zaměstnání nebaví a chtěla byste změnu? V tom případě pro vás máme horký tip. Odpovězte na inzerát fešného milionáře Matthewa Lepreho, který k sobě aktuálně hledá pravou ruku. Kromě toho, že své asistentce nabízí nejméně 1,1 milionu ročně, hodlá s ní procestovat celý svět.

Pohledný milionář nabízí práci snů: Jdete do toho?

Pohledný 26letý milionář Matthew Lepre, který pochází z australského Sydney, podniká v oblasti e-commerce. Jelikož mu jde práce od ruky a zakázky se jenom hrnou, sám už na svůj byznys nestačí. Na svých webových stránkách proto zveřejnil inzerát, ve kterém hledá osobního asistenta nebo osobní asistentku.

Zdroj: Matthewlepre.com Matthew, který momentálně žije ve své luxusní vile v Thajsku a který zároveň miluje cestování po celém světě, svému budoucímu osobnímu asistentu či asistentce nabízí základní roční plat v přepočtu 1,1 milionu korun.

„Plat se bude odvíjet podle vašich zkušeností a znalostí. Náklady na cestování po světě a na ubytování hradím samozřejmě já. Cestování skloubené s prací mi umožnilo žít ideální život. Proto chci dát i někomu dalšímu příležitost, aby to samé zažil vedle mě,“ říká sexy milionář.

Konkurence je veliká, ale stále máte šanci

Pokud vás jeho nabídka práce snů oslovila, neváhejte mu napsat. Podotýkáme ale, že budete mít velkou konkurenci. Do dnešní doby totiž Matthewovi na inzerát napsalo přes 40 tisíc lidí, a to nejen žen, ale i mužů.

Zdroj: Matthewlepre.com Matthew si má zkrátka z čeho vybírat. Musí ovšem najít toho nejlepšího kandidáta nebo kandidátku. Nový člen jeho týmu totiž bude mít pod palcem celý chod jeho byznysu a zároveň bude s Matthewem rozjíždět i nové obchodní aktivity.

Nároky na osobní asistentku: Znalost sociálních sítí a platný cestovní pas

Jaká by měla jeho osobní asistentka (nebo osobní asistent) vůbec být? „Měli byste být ambiciózní, ochotní se učit novým věcem, mít smysl pro organizaci, a kromě práce milovat také cestování,“ nastínil fešný milionář. Matthew navíc sepsal seznam dalších dovedností, které od ideálního adepta na pozici osobního asistenta očekává:

  • Jste schopni plnit víc úkolů na ráz.
  • Zvládnete do nejmenších detailů naplánovat, objednat a zaplatit trasy v rámci vnitrostátního a mezinárodního cestování.
  • Máte skvělé počítačové dovednosti a výborně ovládáte sociální sítě.
  • Jste ochotní tvrdě pracovat a máte ke své práci proaktivní přístup.
  • Býváte přesní.
  • Váš cestovní pas má platnost alespoň 12 měsíců.

Zdroj: Matthewlepre.com Jak sám Matthew říká, hledá k sobě někoho, kdo je ochotný vystoupit ze své komfortní zóny. Někoho, kdo nejen tvrdě a svědomitě pracuje, ale kdo by rád poznal kulturu nejrůznějších zemí světa.

Dámy, co na tuto nabídku práce říkáte? Jdete do toho? Konkurence je veliká, ale stále máte šanci. Mimochodem, Matthew se přiznal, že mu na jeho inzerát odpovídá přes 75 procent žen. A to nejen svobodných, některé z nich jsou i vdané.

Autor:
Publikováno: 11. 4. 2019 12:00 Nahlásit obsah