V 28 letech zemřela kanadská herečka Samantha Weinstein. Zazářila v remaku filmu Stephena Kinga Carrie

V 28 letech zemřela kanadská herečka Samantha Weinstein. Zazářila v remaku filmu Stephena Kinga Carrie Zdroj: Shutterstock

V pouhých 28 letech tento svět navždy opustila nadějná kanadská herečka Samantha Weinstein. Zemřela 14. května 2023 v nemocnici Princess Margaret v kanadském Torontu na vzácnou formu rakoviny vaječníků, která jí byla diagnostikována v roce 2021.

“Sam zemřela 14. května v 11:25 obklopena svými milovanými v nemocnici Princess Margaret v Torontu. Po dvou a půl letech léčby rakoviny a celoživotním cestování kolem světa, kreslení zvířat, tvorbě hudby a hlubokého studia života se vydává za svým dalším dobrodružstvím,” oznámili smrt mladé herečky na Instagramu její nejbližší.

Samantha Weinstein byla nadějí kanadského filmu i seriálové tvorby. Svou kariéru odstartovala již jako dětská herečka v kanadském televizním seriálu The Red Green Show (2003). Následně si zahrála v seriálech Vítězná sezona (2004), Divoká karta (2005), The Border (2008), Less Than Kind (2010), Alias Grace (2018) nebo Burden of Truth (2020).

Vedlejší roli ztvárnila v kanadském filmu Jesus Henry Christ (2011). Zahrála si také ve známém americkém remaku filmu Stephena Kinga Carrie (2013) se slavnou Julianne Mooreovou.

Samantha Weinstein byla skvělá dabérka, věnovala se zejména animovaným seriálům. Její talent měl opravdu velký rozsah - byla rovněž skvělou hudebnicí. Konkrétně hrála na kytaru v kapele Killer Virgins.

Tato mladá talentovaná žena se ještě několik týdnů před smrtí stačila vdát. Bohužel její manžel Michael Knutson ji přežil. Kromě něj na tomto světě nechala své milované rodiče Davida a Jojo a sestru Sabrinu. Čest její památce!

Zdroj: Instagram.com/samsationalw, Deadline.com, Csfd.cz

Autor:
Publikováno: 29. 5. 2023 15:11 Nahlásit obsah