Holčička se sama oblékla na školní focení. Svým originálním stylem a výběrem oblečení rozesmála celý internet

Holčička se sama oblékla na školní focení. Svým originálním stylem a výběrem oblečení rozesmála celý internet Zdroj: Reddit.com

V průběhu října a listopadu se každým rokem děti i celé rodiny účastní vánočního focení. Jak to vypadá, rok 2020 bude v tomto případě výjimkou. Když ale dojde na focení, také se nemůžete rozhodnout, co si oblečete na sebe? Až to bude zase možné, vezměte si příklad z tříleté dívenky Kaylieann, která svým oblečkem rozesmála celý svět.

Tříletá dívenka Kaylieann Steinbach z města Rocklin v americké Kalifornii se nedokázala rozhodnout, co si obleče na školní focení. Při pohledu na její hezkou tvářičku byste určitě předpokládali, že si vezme krajkové princeznovské šaty růžové barvy. Ale chyba lávky. Tato holčička má jiný vkus, který se rozhodla předvést i na školní fotce.

Kaylieann je totiž velká fanynka superhrdinů. Doma má několik kostýmů Spidermana, Batmana, Hulka Thora nebo Wonder Woman. Jejím nejoblíbenějším hrdinou je ale Superman. A právě v jeho obleku hrdě přišla také na školní focení.

Zdroj: Reddit.com Dívenčin tatínek výslednou školní fotku sdílel následně na Redditu, kde vyvolal obrovskou internetovou senzaci. Většina lidí holčičku chválila za to, že se nebojí prosadit svůj názor a jde si za tím, co chce.

“Nabízeli jsme jí spoustu pěkného oblečení včetně šatů a sukýnek. Kaylieann ale všechny tyto možnosti odmítla ve prospěch své super alternativy. Když se oblékla do svého superoblečku, nedalo se na to už nic říct,” řekl dívčin táta pro Huffington Post. Tento muž navíc podotkl, že jeho dcerka má kvůli sluchové poruše problémy s výslovností, a tak místo Superman říká roztomile “Pooterman”.

Autor:
Publikováno: 30. 10. 2020 10:35 Nahlásit obsah