Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů

Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se ve čtvrtek 25. března stala trojnásobnou maminkou. Po šestileté dcerce Emilii a tříleté dcerce Olivii se dočkala syna, kterému dala velmi neobvyklé jméno. Tento novorozený chlapeček se rozhodně nejmenuje Roman po tatínkovi, ale chlubí se velmi neobvyklým jménem.

Pětatřicetiletá zpěvačka Klára Vytisková a její manžel Roman Vícha se ve čtvrtek 25. března 2021 stali trojnásobnými rodiči. Do třetice přivítali na světě chlapečka, kterému dali jméno Alfons. Toto mužské jméno je v současné době velmi neobvyklé. V Česku jej nosí pouze 234 mužů.

Klára Vytisková je oblíbená zpěvačka a moderátorka. Možná si ji pamatujete také jako porotkyni čtvrté řady hudební soutěže Česko Slovenská SuperStar. Tato sympatická pětatřicetiletá žena je kromě toho hrdou maminkou tří malých dětí.

Svým posledním přírůstkem, chlapečkem Alfonsem, který se narodil 25. března 2021, se ostatně pochlubila i na Instagramu. Malého chlapečka oblékla do chlupatého overálku a vyfotila si s ním selfie, na kterém nesměl chybět ani hrdý tatínek Roman Vícha, která působí jako bubeník v kapele Ewy Farne.

Klára Vytisková k narození třetího dítěte obdržela spoustu blahopřání. Jak napsala na Instagramu, bylo jich tolik, že na všechny z nich nestihla reagovat. Jako poděkování proto na svém instagramovém profilu sdílela fotku celé své rodiny, ke které připsala dojemný komentář.

“Děkujeme za všechny krásný přání. Nestíháme odpovídat, ale moc nás potěšilo, jakou radost máte z naší radosti. Jsme nadšený, zamilovaný, Alf je samo super! Ale dala jsem si předsevzetí, že si tohle třetí šestinedělí dáme hodně doma (doba tomu hraje dost do karet), co nejvíc offline, v naší pětičlenný skupině... Pexesa, puzzle, knížky, pohádky, vaření, objímání, spaní. Fotky už teď podle mě budou jen takový rozmazaný nebo spící, protože nikdy nevydržíme všichni v klidu. Tak ještě jednou velký dík, že se těšíte s náma. S láskou, K.,” vzkázala svým příznivcům zpěvačka.

Autor:
Publikováno: 8. 4. 2021 12:04 Nahlásit obsah