Kategorie David beckham

Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
Jak vypadá život rodinky Beckhamových
Jak vypadá život rodinky Beckhamových Lidé milují, pokud mohou nahlížet do soukromí známých celebrit. Nyní máme možnost nakouknout do domácnosti slavné rodinky Victorie a Davida Beckhamových. Se svými rodinnými fotografiemi se pochlubili na Instagramu.
Článek
Neuvěřitelné proměny celebrit aneb důkaz, že hezké zuby změní celý obličej
Neuvěřitelné proměny celebrit aneb důkaz, že hezké zuby změní celý obličej Zatímco nás trápí nečistá pleť, špatná kvalita vlasů a křivé zuby, ani celebrity nebyly vždy dokonalé. Popravdě, o tváře některých z nich bychom ani okem nezavadili. Sledujte na fotografiích neuvěřitelné proměny celebrit, které jsou pořízeny před a po úpravě zubů.
Článek
Celebrity se zálibou v tetování
Celebrity se zálibou v tetování Některé celebrity se v tetování opravdu zhlédly. I když vám možná přijde, že za chvíli na sobě nebudou mít jediný volný kousek kůže, tetování samo o sobě je právě součástí jejich image. Kdo k celebritám, které se zamilovaly do tetování, patří konkrétně?
Článek
Celebrity: arogantní a sexy
Celebrity: arogantní a sexy Jejich hezká tvářička je základ úspěchu, nejsou to ale žádní chudinkové. Tihle chlapi se o sebe umí dobře postarat a jejich hereckým charakterům nechybí pořádná dávka arogance. Tipnete ti, o kom je řeč?
Článek
Nejvíc sexy Britové
Nejvíc sexy Britové O Britech se říká, že jsou studení čumáci a v posteli za moc nestojí. Navíc, sexy opálená těla z částí jižní Evropy je prostě jiné kafe. Ale i na britském kontinentu najdeme pár šviháků, na kterých oko rádo spočine. Kteří to jsou?