Kategorie Tom Cruise

Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
Neuvěřitelné proměny celebrit aneb důkaz, že hezké zuby změní celý obličej
Neuvěřitelné proměny celebrit aneb důkaz, že hezké zuby změní celý obličej Zatímco nás trápí nečistá pleť, špatná kvalita vlasů a křivé zuby, ani celebrity nebyly vždy dokonalé. Popravdě, o tváře některých z nich bychom ani okem nezavadili. Sledujte na fotografiích neuvěřitelné proměny celebrit, které jsou pořízeny před a po úpravě zubů.
Článek
Scientologická církev domluvila Tomu Cruisovi sňatek ještě před Katie
Scientologická církev domluvila Tomu Cruisovi sňatek ještě před Katie Vanity Fair přišel s údajně tajnou zprávou, že herec Tom Cruise, známý pro své členství v Scientologické církvi, byl jejími vrchními představiteli ještě před svatbou s Katie Holmes předurčen jedné z členek náboženské…
Článek
Katie Holmes odešla z rozvodu naprázdno
Katie Holmes odešla z rozvodu naprázdno Katie Holmes (33) ostrouhala. Ačkoli její rozvod s Tomem Cruisem (50) proběhl potichoučku, na veřejnost se okamžitě dostaly informace o jejich majetkových tahanicích. Katie však kromě alimentů na dceru Suri (6) nedostane od Toma vůbec nic. Herečce to prý nevadí, šlo jí totiž v prvé řadě o rozvod.