Kategorie Děti celebrit

Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
Slavné ženy a jejich dcery: Jako vejce vejci
Slavné ženy a jejich dcery: Jako vejce vejci Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. O pravdivosti tohoto rčení se ostatně můžete přesvědčit v případě některých hollywoodských star. Co říkáte, podobají se jim jejich dcery jako vejce vejci?
Článek
Nejlépe oblékané děti celebrit
Nejlépe oblékané děti celebrit Nosí tepláky od Burberryho a Karla Lagerfelda a sotva se naučily chodit, nechybí v jejich šatníku ty nejdražší boty včetně podpatků. Děti hollywoodských celebrit však nenosí pouze oblečky s rukopisem světových návrhářů, jsou…
Článek
Nejpodivnější jména dětí celebrit
Nejpodivnější jména dětí celebrit Některé celebrity chtějí být více vidět, a proto dávají svým potomkům neobvyklá, někdy až naprosto šílená jména, kterými se ještě výrazněji oddělí od „obyčejných“ lidí. Pirát, Jablko, Kamera, Egypt, Oceán, Hrdina,…
Článek
Celebrity s dětmi
Celebrity s dětmi Sledovat celebrity s malými ratolestmi je prostě zábavné a ještě zábavnější je pozorovat v jejich tvářích rysy slavných rodičů. Pokochejte se nad celebritami s dětmi v naší galerii!