Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to hlavně těchto sedm

Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to hlavně těchto sedm Zdroj: Shutterstock.com

Každé znamení zvěrokruhu dostane do vínku kladné, ale i záporné vlastnosti, které je doprovází celý život. Avšak některé, především ty špatné, negativně ovlivňují partnerské vztahy. Která znamení jsou tedy ta nejkomplikovanější a vztah s nimi je velkou zkouškou?

Panna

Panny jsou velmi specifické a sobecké znamení. K lásce a celkově ke vztahům přistupují úplně odlišně, než jiná znamení zvěrokruhu. Nejprve je těžké získat si jejich důvěru, avšak když se vám to podaří, získáte tím partnera, který vás nikdy nezklame a bude vás bezmezně milovat.

Štír

U Štírů je největší problém, že často ani neví, co doopravdy chtějí. Své rozhodnutí umí měnit z minuty na minutu, proto je velmi těžké s nimi držet krok a porozumět jim. Z tohoto důvodu bývají často nepochopeni, což je frustruje. Pravděpodobně do opravdového vztahu, ve kterém by byli oporou tomu druhému, musí postupem času dozrát.

Střelec

Ať už Střelec má nebo nemá stálého partnera, pořád je na lovu. Miluje dobrodružství a z celého srdce nesnáší stereotyp a rutinu. Proto, aby člověk dokázal Střelci stačit, musí svůj životní rytmus zrychlit a přizpůsobit se, jinak jej ztratí.

Zdroj: Shutterstock.com

Vodnář

Vodnáři mají rádi své soukromí a jen málokoho do svého života pustí. I přesto, že se tak stane, jsou to komplikované osoby, kterým je těžké porozumět, což bývá hlavním důvodem všech partnerských hádek. Tohle vodní znamení potřebuje mít po svém boku člověka, kterému se bude moci zcela otevřít a věřit mu na sto procent.

Kozoroh

Ačkoliv ve svém zaměstnání vynikají svou praktičností a pracovitostí, ve vztahu je tomu bohužel jinak. Vztah berou jako obchodní transakci a počítají klady a zápory jako na běžícím páse. Kozorozi se nejprve musí naučit mít rádi sami sebe a naslouchat svému srdci, jinak do vztahu nebudou moci dát nikdy vše.

Lev

Lvi jsou dynamické znamení, které každého zaujme již na první pohled. Jsou to soběstačné a nezávislé osoby, které budí dojem, že nikoho nepotřebují. Opak je však pravdou - potřebují k sobě člověka, který je bude podporovat a obdivovat. Jsou to neuvěřitelně zábavné osoby, se kterými se zcela jistě nebudete nikdy nudit. I přes jejich výčet negativních vlastností, je však velmi těžké je nemilovat.

Beran

Aktivní a vášnivé znamení - těmito slovy lze Berana jednoduše popsat. Když se Beran zamiluje, ze svého partnera udělá středobod svého života, ale když jej naštve, dokáže být velmi vznětlivý a krutý. Avšak jak rychle vybouchne, tak rychle se i uklidní. Když tyto věci hravě zvládnete, získáte tím partnera, který se vám bude snažit pomoci za jakoukoliv cenu.

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2021 13:37 Nahlásit obsah