Trendy v pedikúře pro letošní léto: Ukažte své nohy v sandálkách a překvapte stylově upravenými nehty

Trendy v pedikúře pro letošní léto: Ukažte své nohy v sandálkách a překvapte stylově upravenými nehty Zdroj: Shutterstock.com

V letních měsících, kdy nosíme otevřenou obuv, by měla na dokonalou pedikúru dbát každá žena. Není od věci, když dáme všem na odiv nejen svá bezchybná chodidla bez zrohovatělé kůže či prasklin, ale i skvěle upravené nehty. Jaké jsou vůbec trendy v pedikúře pro letošní léto? Vsaďte na žlutý, bílý a modrý lak na nehty a nezapomeňte ani na třpytky.

Blýskněte se ve stylové pedikúře: Co právě teď frčí?

Jak byste se cítila, kdybyste se obula do sandálek a měla přitom neupravené nehty na nohách? Myslíme si, že rozhodně nijak příjemně. K létu zkrátka zvýšená péče o chodidla patří. Dbáme na to, aby byla hladká, a to bez zrohovatělé kůže a prasklin. Důležité jsou pro nás také upravené nehty na nohách, v případě kterých, zvlášť v letních měsících, nechceme, aby vypadaly škaredě až zanedbaně.

A jak je to ve vašem případě? Za dokonalou pedikúrou rozhodně nemusíte jenom do salonu, své nehty u nohou si můžete během chvíle krásně nalakovat také v pohodlí domova. Ať už se chystáte k moři, na letní festival, do města nebo do práce, odhalte ostatním v otevřené obuvi svou stylovou pedikúru. Chcete vědět, co právě teď nejvíc frčí?

Čistě bílý lak na nehty

Zdroj: Pinterest.com Když si nalakujete své nehty čistě bílým lakem ne nehty, rozhodně tím nic nezkazíte. Ale právě naopak. Sytě bílý lak nehty je v letošním roce trendy. A co víc: nádherně vynikne na opálené pokožce.

Odstíny modré: Od tmavě modré až po tyrkysovou

Zdroj: Pinterest.com Trendy v pedikúře pro letošní léto přejí všem odstínům modré. Vašim nehtům u nohou bude slušet tmavě modrá, ale také tyrkysová. Pokud odstíny modré zkombinujete s dalšími módními barvami letošního roku, bude to třešnička na dortu.

Žlutá jako slunce

Zdroj: Pinterest.com Žlutá je nejen barva slunce, ale i barva laku na nehty, která vévodí letošním trendům v pedikúře. Nalakujte si žlutou barvou své nehty i vy. V každém případě budete mít ideální pedikúru na pláž.

Neonové odstíny

Zdroj: Pinterest.com Neonové odstíny jsou v posledních letech stálicí v pedikúře, ale také manikúře. Tuto sezonu sluší neonu barevné přechody. Když svůj nehet na palci oživíte tropickým motivem palmy, melounu, ananasu či plameňáka, dotáhnete svou letní pedikúru takřka k dokonalosti.

Metalické barvy

Zdroj: Pinterest.com Pro vaše nehty na nohou jsou tím pravým také kovové odstíny laků na nehty. Kromě stříbrného odstínu vsaďte na kovově fialovou, kovově modrou a kovově zelenou.

Třpytky, kamínky a kovové pásky

Zdroj: Pinterest.com Čím se vám budou nehty na nohou třpytit více, tím pro letošní rok lépe. Současná letní sezona je totiž ve znamení velmi výrazné pedikúry. Kromě barev, které nelze přehlédnout, své nehty oživte třpytkami, kamínky nebo kovovými pásky.

Květinové vzory na palci

Zdroj: Pinterest.com Co se týče pedikúry, letos frčí také květinové vzory na palci. Jde především o motivy palem a dalších tropických rostlin.  Velmi oblíbený je rovněž motiv melounu a ananasu, a to v kombinaci s motivem kotvy nebo plameňáka. Aby výsledek nepůsobil tak přeplácaně, vybraný motiv si dejte pouze na nehet u palce, ostatní prsty na nohou si nalakujte jednobarevným lakem. 

Autor:
Publikováno: 15. 7. 2019 14:32 Nahlásit obsah