Kategorie Pedikúra

Článek
Popraskané paty dokážou potrápit i v zimě: Co na ně platí?
Popraskané paty dokážou potrápit i v zimě: Co na ně platí? Popraskané paty nás trápí nejenom v létě. S hlubokými prasklinami na patách často bojujeme i během chladných měsíců. Pokud se tento problém týká i vás, jak se prasklin co nejrychleji zbavíte a jak pro příště předejdete jejich vzniku?
Článek
Trápí vás zrohovatělá kůže na patách? Neutrácejte za pedikúru, pomůže vám jedlá soda
Trápí vás zrohovatělá kůže na patách? Neutrácejte za pedikúru, pomůže vám jedlá soda Během léta nosíme otevřenou obuv, hebká chodidla bez zrohovatělé kůže a prasklin jsou tedy nutností. Aby byly vaše nohy naprosto dokonalé, nemusíte zbytečně utrácet peníze za pedikúru. Zrohovatělé kůže na patách vás spolehlivě zbaví jedlá soda, kterou svá chodidla můžete pravidelně opečovávat hned na několik způsobů.
Článek
Trendy v pedikúře pro letošní léto: Ukažte své nohy v sandálkách a překvapte stylově upravenými nehty
Trendy v pedikúře pro letošní léto: Ukažte své nohy v sandálkách a překvapte stylově upravenými nehty V letních měsících, kdy nosíme otevřenou obuv, by měla na dokonalou pedikúru dbát každá žena. Není od věci, když dáme všem na odiv nejen svá bezchybná chodidla bez zrohovatělé kůže či prasklin, ale i skvěle upravené nehty. Jaké jsou vůbec trendy v pedikúře pro letošní léto? Vsaďte na žlutý, bílý a modrý lak na nehty a nezapomeňte ani na třpytky.
Článek
Jak léčit popraskané paty? Ošetřete je tím, co máte doma
Jak léčit popraskané paty? Ošetřete je tím, co máte doma Zatímco každý den poctivě pečujeme o pokožku našeho obličeje, péči o naše chodidla dost často podceňujeme. Výsledkem tak mohou být suché a popraskané paty. Nežli s tímto nevzhledným a bolestivým problémem vyrazíte na pedikúru, popraskané paty můžete ošetřit i tím, co máte doma. Vyzkoušejte tyto babské rady, díky nimž se vaše paty opět zacelí.
Článek
Jednoduchý peeling, na který budete potřebovat pouze sůl a jedlou sodu!
Jednoduchý peeling, na který budete potřebovat pouze sůl a jedlou sodu! Cukr a sůl pro konzumaci nejsou tou nejlepší volbou, ale když přijde řeč na péči o pleť, jsou jedním z nejlepších přírodních „čističů“, které v kuchyni můžeme najít.
Článek
Fuj! Příšerá pedikúra
Fuj! Příšerá pedikúra Každá žena by měla o svou krásu alespoň trochu pečovat. Zanedbávat by neměla ani své nehty, které by měly být zdravé a silné. Jak se ale říká, co je moc, to je moc. Takhle pedikúra je vážně otřesná.
Článek
7 kroků k dokonalé pedikúře
7 kroků k dokonalé pedikúře Dokonalá pedikúra si vyžaduje preciznost a příjemné prostředí. Udělejte si chvilku času a věnujte se také svým nohám - zaslouží si to, vždyť Vás celý život nosí. Proces nemusí být jen nudné a patlavé lakování nehtů, ale příjemná zábava, kterou si všechny tři (vy a vaše nohy) užijete.
Článek
Domácí pedikúra: hýčkejte svá chodidla!
Domácí pedikúra: hýčkejte svá chodidla! Léto je v plném proudu a vy se přesto zdráháte obout si sexy sandálky nebo žabky a odhalit svá chodila? Je pravda, že zrohovatělá a popraskaná kůže a zažloutlé nehty si s otevřenými botami příliš nerozumí. Jednoduchým…