Influencerka Julia Berit má postavu krev a mlíko. Pomáhá ženám milovat své křivky a zároveň čelí haterům

Influencerka Julia Berit má postavu krev a mlíko. Pomáhá ženám milovat své křivky a zároveň čelí haterům Zdroj: Shutterstock

Julia Berit z Los Angeles se živí jako módní influencerka a plus size modelka. Co se sociálních sítí týče, je aktivní zvláště na Instagramu, kde se setkává s obdivnými i nenávistnými komentáři. Pomáhá ostatním ženám, aby se milovaly takové, jaké jsou. Tato dívka krev a mlíko podotýká, že ji hateři rozhodně nezastaví v tom, aby se měla ráda.

24letá Julia Berit z Los Angeles patří k úspěšným instagramovým influencerkám. Jelikož má postavu krev a mlíko, na této sociální síti dává na odiv své křivky. A to nejen v šatech, sukních či sportovním oblečení. Ale také v plavkách nebo spodním prádle.

Tímto přístupem Američanka, která má několik kilogramů navíc, zvyšuje sebevědomí jak sobě, tak svým sledujícím. Učí ostatní ženy, aby se měly rády takové, jaké jsou. Tedy i se svými křivkami.

“Je to šílený pocit vědět, že obsah, který zveřejňuji online, má vliv na to, jak se na sebe ostatní ženy dívají. I proto, že online postování má vliv na to, jak se dívám sama na sebe,” uvedla Julia Berit pro Daily Star.

Big size modelka Julia Berit se však na Instagramu setkává nejen s obdivem. Někteří lidé jí píšou nenávistné komentáře s tím, že není soudná a že by se měla vzhledem ke svém postavě více zahalovat.

Hateři rovněž upozorňují na její BMI a tvrdí, že svou nezdravou váhou ohrožuje své zdraví. Její tělo a postoj ke zdraví podle nich není dobrým příkladem také pro ostatní ženy.

“Přiměla jsem některé lidi k šíleným domněnkám o mém zdraví kvůli mé velikosti. Říkali mi, že vypadám groteskně, znepokojivě, tlustě, přirovnávali mě ke krávě… Tento seznam by mohl pokračovat dál a dál,” popsala Julia Berit.

Tato 24letá dívka se modelingu věnuje od svých 19 let. Jak ale přiznává, v této době se léčila z poruchy příjmu potravy. 

“Když jsem poprvé začala s modelingem, byla jsem v procesu léčení z poruchy příjmu potravy. Láska k jídlu a vytváření body positive obsahu měly obrovský podíl na mé vlastní cestě k uzdravení,” podotkla 24letá americká plus size modelka.

Zdroj: Instagram.com/julia.berit, Dailystar.co.uk
Autor:
Publikováno: 21. 4. 2022 09:07 Nahlásit obsah