Jak udělat, aby se do mě zamiloval? Vyzkoušejte několik osvědčených triků

Jak udělat, aby se do mě zamiloval? Vyzkoušejte několik osvědčených triků Zdroj: Shutterstock

Když potkáte konkrétního muže, podlamují se vám kolena, protože se vám líbí? Chtěla byste i vy, aby měl oči jenom pro vás? V tom případě si jistě pokládáte otázku, jak udělat, aby se do vás zamiloval. Vyzkoušejte několik jednoduchých a časem osvědčených triků, s jejichž pomocí se váš muž snů s největší pravděpodobností chytne.

Buďte tajemná

Neotevírejte se víc, než je zdrávo, snažte se být tajemná. I během vzájemného rozhovoru o sobě nesdílejte všechny informace. Pokud chcete, jen o sobě něco lehce naťukněte a nechte kýženého muže, aby se o vás začal zajímat ještě víc.

Chovejte se pozitivně a usmívejte se

Pokud máte s vaším idolem rande, přijďte na něj pozitivně naladěná a s úsměvem od ucha k uchu. Právě pozitivní naladění a optimistický přístup působí na druhé jako magnet. Muži totiž milují šťastné a usměvavé ženy.

Zdroj: Shutterstock Držte si odstup a nenechte se snadno získat

I když se vám daný muž líbí, nebuďte pro něj snadnou kořistí. Pokud chcete, aby se do vás opravdu zamiloval, nebuďte pro něj vždy a všude k dispozici. Zachovejte si důstojnost a nechte naopak muže, aby o vaši přízeň bojoval.

Pečujte o sebe

Muži milují upravené ženy, které jsou opravdu ženami. Oblékejte se žensky, sebevědomě a buďte stále sama sebou. Svým outfitem ukažte, že se máte ráda taková, jaká jste. Zároveň o sebe pečujte. Nezapomínejte, že upravené vlasy, nehty a tvář jsou opravdovým základem. S ničím se to ale nemá přehánět, protože muži mají rádi přirozenost.

Zdroj: Shutterstock Vryjte se mu pod kůži jedinečnou vůní

Začněte používat parfém, který odpovídá přesně vaší osobnosti i vašemu stylu. Touto příjemnou vůní může být okouzlen i vás potencionální partner, a právě díky podmanivému parfému se mu lépe vryjete pod kůži. Kdykoliv totiž tuto vůni ucítí, vzpomene si na vás.

Zdroj: Lovestrategies.com, Yourtango.com, Momjunction.com
Autor:
Publikováno: 11. 9. 2023 12:46 Nahlásit obsah