Nela Slováková sdílela svůj nejhezčí post na Instagramu. Lidé jsou z něj dojatí

Nela Slováková sdílela svůj nejhezčí post na Instagramu. Lidé jsou z něj dojatí Zdroj: Profimedia

Tak toto nikdo nečekal. Brněnská podnikatelka a influencerka Nela Slováková zveřejnila podle pozitivních ohlasů veřejnosti na Instagramu zatím svůj nejhezčí post. Lidé ji za tento krok chválí a většina z nich je z něj velmi dojatá.

“Nemám slov. “Nesnáším ho” a miluju ho. Všechno je tak strašně těžký… “Je těžké lehce žít”... Spoustu nutných věcí, žádných partnerský život, z práce do práce, řešení, vymýšlení a nebyl prostor “Jen pro nás"… ale tohle je asi beze slov,” napsala Nela Slováková na svůj Instagram.

K tomuto otevřenému vyjádření přidala nádherné video, na kterém se se svým partnerem, hokejistou Lukášem Kozákem, zamilovaně objímají a tančí spolu. Toto video vzniklo během vyjížďky na lodi v Chorvatsku, kde tento pár nyní tráví společný čas.

Nela Slováková pravidelně na Instagramu zásobuje sledující fotkami svého sexy těla. Nyní však napsala o svých pocitech a sdílela i společné video se svým partnerem, kterého na sociální sítě moc nedává.

Zdá se, že Nela tímto upřímným instagramovým postem udělala moc dobře, protože má spoustu pozitivních ohlasů. Někteří lidé jsou z něj dokonce dojatí a přiznávají se, že mají doslova slzy na krajíčku.

“Asi nejkrásnější video, které jsem viděla na tvém profilu a vůbec příspěvek,” napsala Jana. “Jste úžasný pár. Vaše laska je silná a nádherná, až mi hrkly slzy do očí. Užívejte si společných chvil, Neli,” vzkázala Gabriela.

Zdroj: Instagram.com/nelaslovakova
Autor:
Publikováno: 20. 5. 2024 13:06 Nahlásit obsah