Kategorie Partnerské vztahy

Článek
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život Máte problém s udržováním milostných vztahů? Nikdy v žádném vztahu moc dlouho nevydržíte a neustále si říkáte, že máte smůlu? Možná si je ničíte následujícími způsoby.
Článek
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění Jste sebevědomá nezávislá žena nebo se o to alespoň snažíte. Pak dorazíte na další rande a zjistíte, že tohle muži nedokáží ocenit, jste pro ně prostě mimozemšťan.
Článek
Ženatý muž se scházel několik let s jinou ženou, důvod vás překvapí
Ženatý muž se scházel několik let s jinou ženou, důvod vás překvapí Známý bloger Jarrid Wilson se před nějakou dobou na svém blogu oficiálně přiznal k něčemu, co nikdo nečekal. Prozradil na sebe opravdu velkou pikantnost, která všechny překvapila.
Článek
Které ženy muže akorát děsí?
Které ženy muže akorát děsí? Dnešní doba si naštěstí už nežádá ženy jako pokorné slepičky, které pro svého milého udělají vše, co mu na očích vidí. Stále však samostatné a neemotivní dámy nejsou pro muže tolik atraktivní, ba dokonce nám přijde,…
Článek
Tyhle věci NIKDY neříkejte své přítelkyni!
Tyhle věci NIKDY neříkejte své přítelkyni! "Co že jsi to řekl?!" Pokud, pánové, narazíte na tuto větu vycházející z úst vaší přítelkyně, je možné, že vás zabije, stane se vaší expřítelkyní nebo mezi vámi dojde na opravdu výživnou hádku. Jsou totiž věci, které před námi máte zakázáno vytahovat. Jaké?
Článek
Žít s násilníkem je jako probouzet se ze stále stejného snu
Žít s násilníkem je jako probouzet se ze stále stejného snu Zkušenost s domácím násilím zažívá čím dál více žen. Podle statistik Bílého kruhu bezpečí bylo jen v prvním čtvrtletí roku 2015 vykázáno ze společné domácnosti kvůli domácímu násilí 189 osob. Za celý rok 2014 pak 1382 osob.
(13) Načíst více