Kategorie Partnerské vztahy

Článek
9 věcí, které vám pomohou pochopit muže o něco lépe
9 věcí, které vám pomohou pochopit muže o něco lépe Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Právě z tohoto důvodu existují věci, které muži na ženách nikdy nepochopí a naopak. Proto jsme si pro vás připravili výčet věcí, které ženám alespoň o něco více pomohou opačné pohlaví pochopit.
Článek
Brazilská fitness modelka Anne Lima má svalnatější nohy než profesionální fotbalisté. Je na ně hrdá, překáží jí však v lásce
Brazilská fitness modelka Anne Lima má svalnatější nohy než profesionální fotbalisté. Je na ně hrdá, překáží jí však v lásce Anna Lima z brazilského Rio de Janiera se již 13 let poctivě věnuje silovému cvičení. Tato krásná fitness modelka je na svou vydřenou postavu náležitě hrdá. Paradoxně jí však odrazuje nápadníky. Když si Anna Lima vezme sukni nebo kraťasy, má nohy svalnatější než mnohý fotbalista. A muži raději berou do zaječích.
Článek
Jak poznáte, že už svého partnera nemilujete?
Jak poznáte, že už svého partnera nemilujete? Jste se svým partnerem už nějaký ten pátek? A máte pocit, že láska vyprchala a už jste s ním spíš jenom ze zvyku? Jestli se ztotožníte s většinou z následujících bodů, zkuste se nad vaším vztahem zamyslet a popřípadě s ním něco udělat.
Článek
Skutečné důvody, proč ženy přehlížejí nevěru: Děti, finanční závislost a strach ze samoty
Skutečné důvody, proč ženy přehlížejí nevěru: Děti, finanční závislost a strach ze samoty Není tajemstvím, že se nevěra objevuje v každém druhém vztahu. Svůj protějšek podvádějí jak muži, tak ženy. Jenže, mnohdy se stává, že ženy nevěru svého partnera či manžela ignorují, nevšímají si svých vnitřních pocitů a předstírají, že jejich partnerský vztah je stále v pořádku. Proč tomu tak je?
Článek
Když partner žárlí na vašeho ex: Vašeho bývalého nemůže vystát z různých důvodů
Když partner žárlí na vašeho ex: Vašeho bývalého nemůže vystát z různých důvodů Ani ve zdánlivě spokojeném vztahu nemusí být vše zalité sluncem. Často se stává, že partner či partnerka přehnaně žárlí na ex svého současného protějšku. Jedná se o problém také vašeho vztahu? Váš partner může na vašeho bývalého žárlit hned z několika důvodů. O které jde především?
Článek
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají
Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají Máte nový objev a domníváte se, že by z toho mohlo být něco víc. Jenže když mu jako první napíšete, dlouho vám neodepisuje nebo se vám neozve vůbec. Zajímá vás, proč vám tento muž sám od sebe nenapíše? Důvodů, proč se vám neozývá, může být hned několik.
Článek
7 znamení, že je to ten pravý: Jak poznáte, že jste si souzeni?
7 znamení, že je to ten pravý: Jak poznáte, že jste si souzeni? Chcete vědět, zda máte po svém boku pravou lásku a zda jste si s partnerem skutečně souzeni? Že je po vašem boku spřízněná duše, která při vás bude v dobrém i ve zlém stát až do konce vašeho života, zjistíte hned podle několika znamení. Jak tedy poznáte, že je to ten pravý?
Článek
Nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k sobě vůbec nehodí?
Nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k sobě vůbec nehodí? Rýsuje se vám nový vztah a přemýšlíte nad tím, zda vám to bude skutečně klapat? Vezměte v potaz také svá znamení zvěrokruhu. Některá hvězdná znamení jsou jako dvě spřízněné duše, jiná však vytvářejí nekompatibilní spojení. Jaké jsou nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu? Nesourodost představují zejména následující dvojice.
Článek
Kdo se rychleji zamiluje - muži, nebo ženy? Vědci odhalili tajemství přitažlivosti
Kdo se rychleji zamiluje - muži, nebo ženy? Vědci odhalili tajemství přitažlivosti Motýli v břiše, bušící srdce, potící se dlaně nebo zvýšený krevní tlak. Pocit počáteční zamilovanosti zná snad každý. Zajímá vás, kdo se zamiluje rychleji? Jsou to ženy, nebo muži? Vědci se pokusili odkrýt tajemství přitažlivosti a jejich odpověď vás možná překvapí.
(59) Načíst více