9 věcí, které vám pomohou pochopit muže o něco lépe

9 věcí, které vám pomohou pochopit muže o něco lépe Zdroj: Shutterstock

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Právě z tohoto důvodu existují věci, které muži na ženách nikdy nepochopí a naopak. Proto jsme si pro vás připravili výčet věcí, které ženám alespoň o něco více pomohou opačné pohlaví pochopit.

Mužský rozkrok

Stejně jako se ženy těší, až doma sundají podprsenku, tak se muži těší, až se doma převlečou do pohodlných tepláků, ve kterých je nebude nic škrtit a tlačit. Mužský rozkrok je na tom totiž podobně jako dámské poprsí.

Ochlupení

Někteří muži mají to štěstí, že jim ochlupení roste pouze tam, kde má a dokonce i v úměrném množství. Existují však bohužel i tací, kterým se chloupky objevují na místech méně vhodných jako například záda a věřte, nejsou z toho o nic víc nadšení, než my ženy.

Zdroj: Shutterstock Holení

Že nás ženy to věčné holení nohou, podpaží a jiných části těla neskutečně otravuje, je známý fakt, ale co mají říkat muži? Proto, aby byl jejich obličej neustále hladký, musí si jej holit i několikrát týdně či denně.

Spánek

I při této činnosti musí muži neustále myslet na to, aby neublížili své chloubě. Když se totiž budou bez rozmyšlení převalovat a otáčet, jak se jim zrovna zachce, mohou si nepříjemně ublížit.

Svaly

Na mužích my ženy velmi často řešíme jejich postavu a porovnáváme, kdo má jak velké svaly a to muže dovádí doslova k šílenství. Není přece důležité, kolik toho váš vyvolený zvedne na bench, ale co je pro vás ochoten udělat, nebo ne?

Zdroj: Shutterstock Koukání po jiných ženách

Ostatní ženy si muži neprohlíží proto, že by je chtěli, je to jenom přirozená reakce na to, když vidí nějakou atraktivní ženu, která je něčím zaujala - například velkým poprsím. Pravděpodobně na ni však za pár sekund zapomene, proto není potřeba si tím lámat hlavu.

Vyjadřování emocí

To, že muž při vyjadřování svých pocitů začne plakat, přeci vůbec neznamená, že by byl slaboch. Bohužel u některých tento předsudek dříme a kvůli němu nedokážou naplno říci, co opravdu cítí a zcela se vám otevřít.

Mužský kodex

Mezi muži existuje pár jasných pravidel a gest, které my ženy nikdy nepochopíme. Dokonce se nemusí ani znát a přitom jasně rozumí tomu, co mu ten druhý chtěl sdělit.

Milování

Jakmile dojde na sex, muži okamžitě přestávají myslet. Jako kdyby jim najednou přestal fungovat mozek, a oni se dokážou soustředit jen na to jedno a na vás. Nic okolo je nezajímá, proto se svěřováním či povídáním raději vyčkejte, až bude po všem.

Autor:
Publikováno: 26. 4. 2022 13:37 Nahlásit obsah