Brazilská fitness modelka Anne Lima má svalnatější nohy než profesionální fotbalisté. Je na ně hrdá, překáží jí však v lásce

Brazilská fitness modelka Anne Lima má svalnatější nohy než profesionální fotbalisté. Je na ně hrdá, překáží jí však v lásce Zdroj: Shutterstock

Anna Lima z brazilského Rio de Janiera se již 13 let poctivě věnuje silovému cvičení. Tato krásná fitness modelka je na svou vydřenou postavu náležitě hrdá. Paradoxně jí však odrazuje nápadníky. Když si Anna Lima vezme sukni nebo kraťasy, má nohy svalnatější než mnohý fotbalista. A muži raději berou do zaječích.

Brazilská kulturistka a fitness modelka Anna Lima, která aktuálně zastupuje Rio de Janeiro v soutěži Miss BumBum, navštěvuje posilovnu nejméně čtyřikrát do týdne. Na své postavě dře už 13 let a je to opravdu znát.

34letá Anna Lima je ze svého těla nejvíce hrdá na svá silná a svalnatá stehna, která jsou doslova vydřená v posilovně a která přirovnává ke kmenu stromu. Jelikož je brazilská kulturistka aktivní i na sociálních sítích, její stehna jsou cílem komplimentů, ale i nepříjemných vtipů.

Krásná Anna Lima říká, že jí je jedno, co si ostatní o jejím těle myslí. Ovšem až na to, že jí svalnatá stehna ničí milostný život a jsou jí překážkou v trvalém partnerském vztahu.

Brazilská kulturistka má spoustu nápadníků, ovšem až do té doby, než uvidí její nohy v reálu. Kromě osobního seznamování zkoušela i online seznamku, ale také neúspěšně. Zatím se nenašel jediný muž, kterému by její vypracované nohy nevadily, a tak je Anna stále single.

“Když jsem se před těmito muži vyslékla, byli hodně v rozpacích, protože měli menší nohy než já. Připadlo jim, že jsem vedle nich divná. Velikost mých nohou dokonce způsobila v intimních chvílích u některých erektilní dysfunkci,” popsala Anne Lima pro Daily Star.

Říkáte si, proč nechce brazilská kulturistka změnit svůj zevnějšek, aby konečně našla toho pravého? Anna Lima tvrdí, že pokud se muži zaleknou jejích svalnatých nohou, je to jen jejich problém.

“Miluji velikost svých nohou. Prošla jsou velkou změnou a tato změna byla aktem lásky k sobě sama,” podotkla 34letá fitness modelka.

Zdroj: Instagram.com/love_lifeanne, Dailystar.co.uk

Autor:
Publikováno: 25. 4. 2022 09:21 Nahlásit obsah