Genesis otevírá v Brně první automatizovanou prodejnu. Společensky odpovědnou módu si sami nakoupíte v prodejně budoucnosti Genesis X

Genesis otevírá v Brně první automatizovanou prodejnu. Společensky odpovědnou módu si sami nakoupíte v prodejně budoucnosti Genesis X Zdroj: genesis-eshop.cz

Víte, co je Genesis X? Je to první automatizovaná prodejna pomalé módy na světě a najdete ji v Brně na Josefské 19! Ty nejlepší, doslova X-etrémní kousky z celé nabídky Genesis, najdete jedině v této prodejně budoucnosti!

Nedáte dopustit na originální módu za skvělou cenu? V tom případě navštivte kamenné prodejny nebo e-shop se slow fashion Genesis. V nabídce naleznete nejen secondhandové zboží, ale i zcela nové oděvy s visačkou. Aktuálně můžete zavítat i do zbrusu nové samoobslužné prodejny Genesis X, která se nachází v centru Brna. Buďte první na světě, kdo vyzkouší ekologické nakupování budoucnosti.

Značka Genesis, jejíž doménou je společensky odpovědná móda, spouští žhavou novinku. Poblíž Obchodního centra Letmo na Josefské ulici 19 v samém centru Brna totiž nově otevírá první automatizovanou prodejnu budoucnosti Genesis X. Najdete zde nejen exkluzivní kousky s pomalou módou, ale i spousty doplňků a zajímavostí, které v jiné prodejně rozhodně nenajdete!

Zdroj: genesis-eshop.cz Genesis X zcela mění dosavadní způsob nakupování. Jaká je hlavní změna? Na místo obsluhy naleznete v prodejně budoucnosti Genesis X výdejní schránky s platebními terminály. Obsloužíte se tedy během chvilky sami, je to rychlé, pohodlné a ekologické.

Prodejnu budoucnosti Genesis X můžete využívat NON-STOP 24 hodin 7 dní v týdnu. A to pokud jste již nakoupili na genesis-eshop.cz a máte PIN na vyzvednutí zboží, nebo zde podáte a vyzvednete i vlastní zásilky objednané předem přes penguinbox.cz.

Zdroj: genesis-eshop.cz Stavit se na rychlý nákup bez dřívější objednávky můžete taky téměř kdykoliv. Běžná prodejní otevírací doba Genesis X je totiž od pondělí do neděle vždy od 8 do 20 hodin. 

V této eco friendly automatizované prodejně si můžete zboží vybrat přímo na dotykových obrazovkách u výdejních schránek. Prodej zboží je zde přehledně rozdělen hned do několika sekcí - které Vám pomohou se zorientovat, můžete vybírat například v Dámské módě, Pánské módě nebo Extra kouscích. Díky odpovědným nákupům v Genesis X pomáháte mazat ekologickou stopu rychlé módy (fast fashion). Zboží z prodejny lze taky objednat online na genesis-eshop.cz a pak jednoduše vyzvednout na místě, nebo z jakéhokoliv Penguin Boxu po celé ČR.

Zdroj: genesis-eshop.cz Plně automatizovaná prodejna Genesis X, která se nově nachází v Brně, je výsledkem spolupráce genesis-eshop.cz a penguinbox.cz. Brněnský Genesis X, který představuje pocovidový model automatizované prodejny budoucnosti, je však pilotní fází většího projektu. Na další samoobslužné prodejny budoucnosti se slow fashion se tak brzy můžete těšit i na dalších místech.

Autor:
Publikováno: 24. 10. 2021 18:29 Nahlásit obsah