Kategorie Brno

Článek
Nepozornou dívku v Brně málem smetla projíždějící tramvaj. Že unikla smrti o vlásek, si ani nevšimla
Nepozornou dívku v Brně málem smetla projíždějící tramvaj. Že unikla smrti o vlásek, si ani nevšimla O štěstí v neštěstí může mluvit mladá dívka, kterou na zastávce Antonínská v samém centru Brna málem srazila projíždějící tramvaj. Řidič tramvaje naštěstí včas zareagoval a před dívkou přecházející tramvajové koleje včas zabrzdil. Paradoxně si tato dívka vůbec nevšimla, v jakém nebezpečí se nachází, a klidně odkráčela dál.
Článek
Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město!
Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město! Ač polsko-česká zpěvačka Ewa Farna pochází z těšínského Slezska a nyní jako “náplava” zakotvila u Prahy, prozradila, že má ve svém srdci také Brno. O tom, že si jihomoravskou metropoli velmi oblíbila a nedá na ni dopustit, se rozepsala i na svém Instagramu. Brno je podle Ewy Farne boží.
Článek
Americká filmová hvězda John Malkovich přijede 26. července do Kroměříže. V rozhovoru prozradil, jak se těší
Americká filmová hvězda John Malkovich přijede 26. července do Kroměříže. V rozhovoru prozradil, jak se těší Slavný hollywoodský herec John Malkovich se 26. července představí v Podzámecké zahradě v Kroměříži. A to v rámci divadelního představení The Music Critic, se kterým již na jiném místě Česka nevystoupí. John Malkovich nám v rozhovoru přiblížil nejen tento divadelní projekt. Svěřil se také, jaký osobní vztah má k Brnu či Karlovým Varům.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna
Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna Zpěvačka Monika Bagárová oznámila prostřednictvím instagramového stories definitivní rozchod s Makhmudem Muradovem, se kterým má dvouletou dceru Ruminku. Monika a Mach se rozešli už jednou, slepený vztah se jim ovšem nepodařilo zachránit a jdou definitivně od sebe.
Článek
Šelmy se chystají do BRNA
Šelmy se chystají do BRNA Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN a BĚH PROTI RAKOVINĚ se po roce vrací bez restrikcí do BRNA. Uskuteční se 14. května v Brně jih.
Článek
Nela Slováková dostala sodu za plesové šaty s rozparkem odhalujícím rozkrok. Nenechala si to ale líbit
Nela Slováková dostala sodu za plesové šaty s rozparkem odhalujícím rozkrok. Nenechala si to ale líbit Nela Slováková se v sobotu 19. března účastnila Diamantového plesu v Brně. Svým outfitem dostala všechny do kolen. Oblékla si totiž bílé šaty s hlubokým dekoltem a bočním rozparkem, který sahal až přes rozkrok a který podle mnohých odhaloval to, co mělo zůstat skryto. Nyní se Nela Slováková ke svému plesovému outfitu zpětně vyjádřila na Instagramu.
Článek
Jarní MINT Market v Brně
Jarní MINT Market v Brně MINT Market se vrací do Brna, aby v pátek a sobotu 18. - 19. března představí v Tržnici Brno více než 100 stánků s autorskou módou, designem a originálními doplňky. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.
Článek
Genesis otevírá v Brně první automatizovanou prodejnu. Společensky odpovědnou módu si sami nakoupíte v prodejně budoucnosti Genesis X
Genesis otevírá v Brně první automatizovanou prodejnu. Společensky odpovědnou módu si sami nakoupíte v prodejně budoucnosti Genesis X Víte, co je Genesis X? Je to první automatizovaná prodejna pomalé módy na světě a najdete ji v Brně na Josefské 19! Ty nejlepší, doslova X-etrémní kousky z celé nabídky Genesis, najdete jedině v této prodejně budoucnosti!
Článek
Očkovací místa bez registrace: Kromě Prahy se lidé v Česku bez registrace naočkují i v Brně a Ostravě
Očkovací místa bez registrace: Kromě Prahy se lidé v Česku bez registrace naočkují i v Brně a Ostravě Pro zájemce o očkování proti covidu-19 se v Česku otevřela očkovací místa bez nutnosti předchozí registrace. Od pondělí 12. července se lidé mohli nechat bez registrace naočkovat na dvou místech v Praze. Dobrou zprávou je, že přibydou další očkovací místa bez registrace. A to vždy po jednom v Praze, Brně a Ostravě.
(11) Načíst více