Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna

Monika Bagárová a Makhmud Muradov: Definitivní rozchod, zpěvačka se stěhuje do Brna Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová oznámila prostřednictvím instagramového stories definitivní rozchod s Makhmudem Muradovem, se kterým má dvouletou dceru Ruminku. Monika a Mach se rozešli už jednou, slepený vztah se jim ovšem nepodařilo zachránit a jdou definitivně od sebe.

“Chtěla bych Vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby…” zveřejnila Monika Bagárová svou osobní zpověď v instagramovém stories.

Zpěvačka plánuje, že se bude brzy z Muradova domu u Prahy stěhovat do Brna, kde má rodiče, sestru a zbytek rodiny.

“S Ruminkou se stěhujeme do nového domečku, znamená to pro nás nový začátek spolu s mojí rodinou,” potvrdila ve stories Monika Bagárová, která si už nějakou dobu buduje vlastní bydlení.

“Nedáváme si žádnou pauzu, jsem tu s Vámi, žiju dál naplno! Každý den vedle malé, která je pro mě vším,” dodala zpěvačka, pro kterou je tentokrát rozchod s partnerem a otcem její dcery Makhmudem Muradovem definitivní záležitostí.

K bližším důvodům rozchodu se zpěvačka odmítla vyjádřit. Poukázala na to, že veřejnost i média by měly respektovat její soukromí, “protože se to tak sluší a patří”.

V současné době si Monika Bagárová užívá atmosféru filmového festivalu v Karlových Varech, kam vyrazila i se svou dcerou Ruminkou. Právě z Karlových Varů svým instagramovým sledujícím otevřeně přiznala, že je single.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 7. 7. 2022 08:45 Nahlásit obsah